Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Pomník K.H. Máchy

    Položka č.: 238834

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:06

    lept, 13,5 x 10 cm, sign. PD Boh. Kozina, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Básník s lebkou

    Položka č.: 238835

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:07

    litografie, 10,5 x 7 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:08

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:09

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:10

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:11

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:12

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:13

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:14

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 239587

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:15

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:16

    lept, 27 x 37 cm, sign. PD Luigi Kasimir, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:17

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:18

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:19

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:20

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:21

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:22

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:23

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245928

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:24

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245929

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:25

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245930

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:26

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245931

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:27

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Rybář

    Položka č.: 249353

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:28

    litografie, 1986, 15,2 x 42,2 cm, sign. PD Chadima 86, č. 12/75, lehce zžloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor - Indie

    Bohyně Durgá

    Položka č.: 249460

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:29

    dřevořez, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Václav Vojtíšek: Praha a Tábor

    Položka č.: 251026

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:30

    bibliofilie, ručně kolorované dřevoryty a iniciály A. Moravec, podpis prof. V. Vojtíšek, přednoství vydání, vydali členové Spolku českých bibliofilů, Praha 1938, 180 výtisků, z toho pět kolorovaných, 24 s., brož., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Velsch

    P. Fort: La Poésie de Paris

    Položka č.: 251027

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:31

    bibliofilie, kresby P. Velsch, vydal Éditions de la Marjolaine, Paris 1930, Ex. 50/651, 55 str., brož., desky zašlé, rohy pokrčené, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 251028

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:32

    dřevoryt, 18,2 x 39 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Votruba

    (1946)

    Pocta Lhotákovi

    Položka č.: 251029

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:33

    litografie, 1984, 17,4 x 25,3 cm, sign. PD J. Votruba 84, č. 60/100, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251030

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:34

    pastel, papír, 1972, 24 x 16 cm, sign. LD JV. Sládek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251031

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:35

    pastel, papír, 1972, 31 x 22 cm, sign. PD JV. Sládek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook