• Naděžda Synecká

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 242662

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:55

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:56

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 242663

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tři sexofonistky

    Položka č.: 246659

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:57

    kombinovaný lept, 2000, 15,5 x 23,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2000, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Předjaří v Lipencích

    Položka č.: 243009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:58

    litografie, 1956, 24 x 34,5 cm, sign. PD J. Mahelka, rám, č. 26/ 50, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČU…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Vlček

    Přístav

    Položka č.: 255432

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:59

    linoryt, 2004, 12 x 12 cm, sign. PD Václav Vlček, č. 3/11

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 243176

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:00

    kamenorytina, 16,3 x 33,8 cm, č. 3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ticho

    Položka č.: 255433

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    linoryt, 1995, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 2/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 255434

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:01

    černobílá fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Myslbek

    (1874-1915)

    Stařík

    Položka č.: 243242

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:02

    tužka, papír, 18 x 8 cm, sign. PD Myslbek, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Zdena Marschalová

    Dvojice

    Položka č.: 255435

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    linoryt, 31 x 45 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Zdena Marschalová

    Návštěva II

    Položka č.: 255436

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:03

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

  • V. Kotich

    Anděl

    Položka č.: 243331

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:04

    serigrafie, 19 x 18,2 cm, sign. PD V. Kotich, č. 29/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Lochovská

    Stavení I.

    Položka č.: 255437

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    lept, 29,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zacloněná záře

    Položka č.: 255438

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:05

    kombinovaná, 20 x 17 cm, sign. DU N. Synecká, č. 12/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:06

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 255439

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Krajina I.

    Položka č.: 255440

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:07

    lept, 2004, 19 x 35 cm, sign. PD Zuzana Malénková 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Noční světlo

    Položka č.: 255441

    litografie, 2005, 26,5 x 16,5 cm, sign. LD Z. Malénková 05, č. 1/3

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Nováčková

    Položka č.: 255442

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:09

    lept, 25,5 x 35 cm, sign. PD Nováčková, č. 20/100, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Vějíř

    Položka č.: 255443

    mezzotinta, 1990, 31,5 x 24 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 1990, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

  • Karel Šafář

    A. Dvořák

    Položka č.: 255444

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:11

    kombinovaná technika, 25 x 19 cm, sign. PD Šafář, č. 27/150, vlevo upostřed lehce zohýbaný papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 243375

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:12

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:14

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    Položka č.: 243391

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:16

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    Položka č.: 243394

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:18

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 243406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:20

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:24

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)