• Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:26

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:28

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Racci nad Vltavou

    Položka č.: 246303

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:30

    litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 246304

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:32

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:34

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 246708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 246709

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:38

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Tatínek (Michal Skrbek)

    Položka č.: 246722

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:40

    lept, 1914, 8,3 x 6,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • J. Posselwhite

    Poussin

    Položka č.: 246739

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:42

    mědirytina, 12,7 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from the original Picture by himself in the gallery of the Louvre, lehce zažloutlý papír, v levém horním rohu papíru žluté tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 246760

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:44

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P. , při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 246781

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:46

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725)

    Der Flora schönsster Garten schmuckt

    Položka č.: 246782

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:48

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 14,7 cm, papírová pasparta, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Válečné lodě

    Položka č.: 246812

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:50

    mědirytina, 23,5 x 30 cm, značeno PD Henry Winkles Sculp., LD G. Heck Dir., papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Krocení koně

    Položka č.: 246831

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:52

    mědirytina, 23,5 x 31,6 cm, značno LD J. El. Ridinger pinsc. Et del.; PD Martin Elias Ridinger filio meo ceri incis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • W. Holl

    Genl. Sir Thomas Graham

    Položka č.: 246994

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:54

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD W. Holl; LD Lawrence, zašlý papír, na papíru několik nepatrných zažloutlý ch skvrnek, LD na rohu papíru menší flek od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    Položka č.: 247042

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:56

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portrét dívky

    Položka č.: 248818

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 21:58

    pastel, papír, 30 x 24 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 248923

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:00

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 248924

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:02

  • Karel Oberthor

    Loďky

    Položka č.: 248984

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:04

    litografie, 1966, 19,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, č. 95/120, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 249016

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:06

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 249017

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:08

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 249018

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:10

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 249057

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:12

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. DU L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 249102

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:14

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 249202

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:16

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    Položka č.: 249212

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:18

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    4 x pohlednice Evropská města (2 x Paříž, Berlínská univerzita, Vídeň Hofburg)

    Položka č.: 249217

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:20

    4 x pohlednice, zadní strany pohledů popsány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Théby

    Položka č.: 249218

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:22

    1 x pohlednice, zadní strana popsaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    Položka č.: 249223

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 22:24

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)