Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    Položka č.: 238785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:43

    dřevoryt, litografie, 7,5 x 6; 9 x 6,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    Položka č.: 238786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:44

    lept, 12,5 x 4; 7,5x 6 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    Položka č.: 238788

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:45

    2x litografie, 20,5 x 12; 14,2 x 10,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    Položka č.: 238789

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:46

    akvatinta, dřevoryt, 9,6 x 4,1; 8,4 x 5,4 cm, sign. PD P. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    Položka č.: 238790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:47

    litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šindler

    (1922)

    Máchovský motiv

    Položka č.: 238794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:48

    2x litografie, 1978, 9,5 x 8,1 cm, sign. DU JŠindler 78, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. A. Strnadela na VŠUP tamtéž, člen skupiny Profil 58, TT klubu, sdružení Klub

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Dívčí akt

    Položka č.: 238796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:49

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Dívka a noční krajina

    Položka č.: 238797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:50

    dřevoryt, 5 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:51

    litografie, 7 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Do Máchovského roku 1936

    Položka č.: 238808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:52

    lept, 13 x 9 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    Položka č.: 238810

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:53

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    Položka č.: 238811

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:54

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    Položka č.: 238814

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:55

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 238815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:56

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:57

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:58

    tuš, běloba, papír, 21 x 16 cm, sign. LD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 15:59

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:00

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Básník

    Položka č.: 238829

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:01

    dřevoryt, 16 x 12 cm, sign. DU Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:02

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 238831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:03

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:04

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Janovský

    (1903-1974)

    K.H.Mácha

    Položka č.: 238833

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:05

    dřevoryt, 1966, 14 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku MJ, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Pomník K.H. Máchy

    Položka č.: 238834

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:06

    lept, 13,5 x 10 cm, sign. PD Boh. Kozina, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Básník s lebkou

    Položka č.: 238835

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:07

    litografie, 10,5 x 7 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:08

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:09

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:10

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:11

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 16:12

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook