Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Rudolf Medek

    Položka č.: 180983

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:17

    hlubotisk, 1937, 40,5 x 31 cm, sign. PD Jara Poš 37, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:18

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:19

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Křeček - Jituš

    Hluboczek Wielki

    Položka č.: 183937

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:20

    tužka, papír, 1939, 31,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Jituš, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:21

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriele Mattera

    (1929)

    I Pescatori

    Položka č.: 186508

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:22

    12x linoryt, 29,5 x 48 cm, sign. PD G. Mattera, č. XIX - XX, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186509

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:23

    5x dřevoryt, vše signováno, 3x K. Vik, 2x K. Štech, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 186510

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:24

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx IV., A. Macková, P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Vik, V. Fiala, V. Plátek, V. Polášek, V. Sedláček, A. Strnadel, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:25

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:26

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:27

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:28

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:29

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:30

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:31

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:32

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:33

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:34

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200763

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:35

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:36

    olej, plátno, 1967, 43,5 x 68 cm, sign. PD J. Poš 1967, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:37

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:38

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:39

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:40

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:41

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:42

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:43

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:44

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:45

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 14:46

    suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook