• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    Položka č.: 250106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:48

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 250107

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:49

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 250108

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:50

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 250109

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:51

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250110

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:52

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250111

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:53

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 250112

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:54

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 250113

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:55

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 250114

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Erika Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 250115

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:57

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    Položka č.: 250116

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:58

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 250117

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:59

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 250118

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:00

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 250119

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:01

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 250120

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:02

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 250121

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:03

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 250122

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:04

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 250123

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:05

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 250124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:06

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 250125

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:07

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Těsně před východem

    Položka č.: 250126

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:08

    kombinovaná technika, koláž, papír, 1999, 12,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Bouzek 99, rám, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Brázda

    Dva akty

    Položka č.: 250127

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:09

    2x komb. technika, 2004, 20,8 x 14,7 cm, obě sign. DU JBrázda 04, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 250129

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:11

    kombinovaná technika, lept, 11,7 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Brázda, č. 34/100, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Březina

    (1922-2004)

    Rybářská hlídka

    Položka č.: 250130

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:12

    dřevořez, akvarel, 1958, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Březina K. 58, rám, 4/50, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pierot a dívka s růží

    Položka č.: 250131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:13

    suchá jehla, 1980, 34,3 x 30,8 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 42/120, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Podzimní krajina s řekou

    Položka č.: 250132

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:14

    tuš, kvaš, papír, okolo roku 1960, 42 x 58 cm, sign. PD Bureš, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobná poškození, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Svatý Václav

    Položka č.: 250133

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:15

    cín, mramor, 1906, 20,5 x 25,1 cm, sign. LD Konst. Bušek 1906, podstavec poškozen, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Strach

    Položka č.: 250134

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:16

    tužka, papír, 1991, 20,6 x 28,8 cm, sign. PD O. Coufal 28.-29.91, rám, na rámu drobné oděrky

  • Hana Čápová

    Svatební den

    Položka č.: 250135

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:17

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Slézy

    Položka č.: 250136

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:18

    mezzotinta, 1983, 46,3 x 33,8 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, č. 18/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)