• A. Václav Mašek

    Práce na polích

    Položka č.: 242396

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:30

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Klas, časopis mladých (návrh obálky)

    Položka č.: 242405

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:32

    lavírovaná tuš, pastelky, papír, 25,8 x 18,5 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:34

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    Položka č.: 242409

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:36

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 18,5 cm, lehce zašlý papír, spodní okraj papíru utržen, nezasahuje však do malby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    Položka č.: 242410

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:38

    lavírovaná tuš, papír, 22,2 x 16,1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    Položka č.: 242417

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:40

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:42

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:44

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    Položka č.: 242484

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:46

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Cheben

    Rostlina (PF 1985)

    Položka č.: 242684

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:48

    dřevoryt, 1984, 17 x 7 cm, sign. PD J. Cheben 84, č. 76/200, papír přeložen na tři části - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Ondřej Michálek

    Půlnoční náměstí (PF 1971)

    Položka č.: 242685

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:50

    litografie, 1970, 20,5 x 20,2 cm, přání k novému roku, PD báseň od Františka Kožíka ve francouzštině , uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Mezi domy (PF 1969)

    Položka č.: 242692

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:52

    dřevoryt, 1968, 20,5 x 10,3 cm, přání k novému roku 1969, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír upostřed přeložen - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rostliny (PF 1966)

    Položka č.: 242695

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:54

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 242696

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:56

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Starej a novej rok (PF 1938)

    Položka č.: 242697

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 21:58

    lept, akvatinta, 1937, 12,5 x 9 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kolébka (PF 1940)

    Položka č.: 242698

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:00

    suchá jehla, 1939, 15 x 11 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Stíny (PF 1931)

    Položka č.: 242700

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:02

    lept , 1930, 13 x 9,4 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Mostecká věž (PF 1960)

    Položka č.: 242701

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:04

    suchá jehla, 1959, 7 x 11,2 cm, sign. PD A. Homolka, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Dobroslava Bilovská

    (1917-1959)

    Svíčka v oříšku (PF 1959)

    Položka č.: 242702

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:06

    litografie, 1958, 19,4 xc 10,6 cm, sign. LD D. Bílovská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Dívka (PF 1966)

    Položka č.: 242703

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:08

    dřevoryt, 1965, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Teisig, lehce zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrá…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Malíř ( PF 1956)

    Položka č.: 242705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:10

    dřevoryt, 1955, 10,3 x 6 cm, sign. PD Láďa Ehrlich, papír lehce zažloutlý, na spodním okraji (mimo tisk) je papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Holubice (PF 1945)

    Položka č.: 242706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:12

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • G. Bergman

    Ruce (Raak Dejuiste Snaar In Het Nieuwe Jaar 1962)

    Položka č.: 242708

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:14

    dřevoryt, 1961, 9,3 x 6,2 cm, sign. PD G. Bergman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lou Aperslag

    (1893-1949)

    Mořská panna PF 1966)

    Položka č.: 242709

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:16

    dřevoryt, 1965, 9,6 x 4,5 cm, značeno na desce LD Lou Asperslag, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    Položka č.: 242710

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:18

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    Položka č.: 242712

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:20

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky (Ex libris Jaroslav L. Krejčí)

    Položka č.: 225434

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:22

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 225442

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:24

    litografie, 11,5 x 8,3 cm, ilustrace k Erbenově Kytici, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:26

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Bohumil Ullrych

    Noční koupel

    Položka č.: 225809

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 22:28

    olej, plátno, 25,9 x 17,4 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)