• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Římské vykopávky Rovinského v Dukle (Černá hora)

    Položka č.: 255512

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:21

    tužka, papír, 1890, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 13/5 90, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skála na Páchu u Cimburka

    Položka č.: 255513

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:22

    tužka, papír, 1880, 20 x 29 cm, sign. PD Kuba Lud. 23.4.1880, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Světnice v Sitariji Slovinské na Višarji

    Položka č.: 255514

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:23

    tužka, papír, 1889, 18 x 26 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    U sv. Markéty

    Položka č.: 255515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:24

    tuš, papír, 1947, 10 x 14,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ukrajinský mlýn

    Položka č.: 255516

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:25

    tužka, papír, 1886, 12 x 21 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice v Kutné hoře

    Položka č.: 255517

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:26

    tužka, akvarel, papír, 1880, 14 x 9 cm, sign. PD LKuba 1880, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích

    Položka č.: 255518

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:27

    tužka, papír, 1884, 11,7 x 27,8 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích (Kortnice)

    Položka č.: 255519

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:28

    tužka, papír, 1884, 8 x 12,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vápenka nad Trbižem (Slovenia)

    Položka č.: 255520

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:29

    tužka, papír, 1889, 10 x 16 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    Položka č.: 255521

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:30

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vídeňská tetička

    Položka č.: 255522

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:31

    uhel, papír, 1911, 32 x 29 cm, sign. PD LKuba 3.5.1911, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojščica na Istrii (Slovenia)

    Položka č.: 255523

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:32

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vrata v Kluku

    Položka č.: 255524

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:33

    tužka, papír, 1889, 17,5 x 15 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z Kutné hory: v údolí Páchu (pod sv. Barborou)

    Položka č.: 255525

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:34

    tužka, papír, 1884, 8,5 x 15,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek v Javornice

    Položka č.: 255526

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:35

    tuš, papír, 1932, 11,5 x 18,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Freithurn - Pobrežje

    Položka č.: 255527

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:36

    tužka, papír, 1888, 10 x 10 cm, sign. PD Kuba 22/8 88, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 255528

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:37

    tužka, papír, 1880, 8 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chvalkovický zámek

    Položka č.: 255529

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:38

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 13 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kaplička u Roztěže

    Položka č.: 255530

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:39

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lublaň

    Položka č.: 255531

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:40

    tužka, papír, 1888, 9 x 14,5 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nádvoří hradu Pobrežje

    Položka č.: 255532

    Plánované ukončení: 10. 05. 2021 15:41

    tužka, papír, 13 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera