Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    Položka č.: 250367

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:51

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    Bez názvu

    Položka č.: 250368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:52

    lept, 13 x 8,5 cm, sign. PD Moravec, pravý dolní roh pokrčený

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    Praha

    Položka č.: 250369

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:53

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Dívka a jelen

    Položka č.: 250370

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:54

    litografie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 57/127, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Muži

    Položka č.: 250371

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:55

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Podat ruku soše

    Položka č.: 250372

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:56

    tempera, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvojice

    Položka č.: 250373

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:57

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě ženy

    Položka č.: 250374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:58

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Těla

    Položka č.: 250375

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:59

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský , sign. vzadu Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 250376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:00

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 250377

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:01

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka II.

    Položka č.: 250378

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 250379

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:03

    akryl, plátno, 2016, 115 x 70 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2016, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nebeský

    (1907)

    Letní krajina

    Položka č.: 250380

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:04

    olej, malířská lepenka, 62 x 77 cm, sign. LD Z. Nebeský, rám, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka, A. Kalvody

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Krajina

    Položka č.: 250381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:05

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 250382

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:06

    monotyp, 1975, 42,4 x 32,4 cm, sign. PD Rudolf Němec 1975, rám, lehce zvlněný papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 250383

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V parku

    Položka č.: 250384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 250389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Neužil

    (1892-?)

    Božena Němcová - sousoší

    Položka č.: 250390

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:14

    pálená hlína, 35 x 25,5 x 19,5 cm, značeno vpravo na podstavci B. Neužil, v dolní části vytlačené razítko A. Pokorný a DK Bechyně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bezděz

    Položka č.: 250391

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:15

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 250392

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:17

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Múzy

    Položka č.: 250393

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cikánka

    Položka č.: 250394

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:19

    glazovaná keramika, v. 13 cm, značeno dole Austria JM8 6876, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dýmka

    Položka č.: 250395

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:00

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka

    Položka č.: 250396

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:01

    olej, dřevotříska, 34,5 x 26,5 cm, rám, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook