Aukce děl z fondu České spořitelny 2021

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín pořádá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu.

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:33

    litografie, 1993, 17, 5 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 93, pasparta, č. 97/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarkovský

    Zima

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:34

    olej, plátno, 37, 5 x 53 cm, sign. PD Jarkovský, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Holandské moře

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:35

    olej, plátno, 69 x 89 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • B. Sokiranský

    Stařík

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:36

    olej, lepenka, 16 x 21 cm, sign. LD B. Sokiranský, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na rozcestí

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:37

    olej, plátno, 1926, 28x 37 cm, sign. PD Karel Minář 26, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Růžička

    Židovská čtvrť

    Položka č.: 219

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:38

    akvarel, lepenka, 1939, 26, 5 x 23, 5 cm, sign. PD Růžička 39, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Ervin Daníček

    Horské chalupy

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:39

    olej, plátno, 1936, 43, 5 x 59 cm, sign. PD Ervin Daníček 1936, rám

  • Rudolf Linhart

    (1895-?)

    Krajina u Chrudimi

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:40

    olej, lepenka, 1931, 30 x 42 cm, sign. LD R. Linhart 31, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Linhart

    (1895-?)

    Krajina u Chrudimi

    Položka č.: 222

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:41

    olej, lepenka, 1931, 32 x 42 cm, sig. PD R. Linhart 31, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Moře

    Položka č.: 223

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:42

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD, rám, 2 x protržené plátno

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Ruszelák

    Slunce v korunách

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:43

    pastel, papír, 1995, 48 x 69 cm, sign. DU Josef Ruszelák 95, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Ruszelák

    Podvečer

    Položka č.: 225

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:44

    pastel, papír, 1995, 49 x 49 cm, sign. LD Josef Ruszelák 95, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

  • Josef Ruszelák

    Slin

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:45

    pastel, papír, 1994, 69 x 99 cm, sign. LD J. Ruszelák 94, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Ruszelák

    Slunce

    Položka č.: 227

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:46

    pastel, papír, 1993, 69 x 99 cm, sign. PD Josef Ruszelák 93, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

  • Josef Ruszelák

    Listí v korunách II

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:47

    pastel, papír, 1996, 49 x 59 cm, sign. PD J. Ruszelák96, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Prager

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:48

    olej, plátno, lepenka, 33 x 40 cm, sign. PD V. Prager, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zima

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:49

    kombinovaná technika, papír, 36 x 30 cm, sign. PD Jura, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ruská trojka

    Položka č.: 231

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:50

    suchá jehla, 24 x 29 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Laube

    (1888-?)

    Chalupy v zimě

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:51

    olej plátno, 3ř x 49 cm, sign. PD K. Luabe, rám, PD protržené plátno, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • K. Novák

    Zátiší s bažanty

    Položka č.: 233

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:52

    olej, plátno, 58x x 44 cm, sign. LN K. Novák 1948, rám, nezajištěno v rámu

    Došková chalupa

    Položka č.: 234

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:53

    lept, 34 x 28 cm, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antoš Netrůfal

    (1903-?)

    Klečící slovačka

    Položka č.: 235

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:54

    olej, lepenka, 66 x 50 cm, sign. LD, rám

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Položka č.: 236

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:55

    olej, plátno, 38 x 57 cm, sign. PD E. Spáčil, rám, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

  • Petr Sikula

    Buchlov

    Položka č.: 237

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:56

    fotografie, 40 x 59 cm, rám, vzadu razítko, žák prof. K. O. Hrubého a S. Oldřicha na ŠUŘ v Brně, člen skupiny Epos a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sikula

    Buchlov

    Položka č.: 238

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sikula

    Nivnice

    Položka č.: 239

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:58

    fotografie, 1992, 56 x 48 cm, sign. , rám, vzadu razítko, prasklé sklo, žák prof. K. O. Hrubého a S. Oldřicha na ŠUŘ v Brně, člen skupiny Epos a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sikula

    Nivnice

    Položka č.: 240

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:59

    fotografie, 1993, 57 x 48 cm, sign. PD Sikula 93, rám, vzadu razítko, prasklé sklo, žák prof. K. O. Hrubého a S. Oldřicha na ŠUŘ v Brně, člen skupiny Epos a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sikula

    Umělecká

    Položka č.: 241

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:00

    fotografie, 57 x 48 cm, rám, vzadu razítko, prasklé sklo, žák prof. K. O. Hrubého a S. Oldřicha na ŠUŘ v Brně, člen skupiny Epos a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Sikula

    Umělecká

    Položka č.: 242

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:01

    fotografie, 1992, 48 x 56 cm, sign. PD Sikula 92, rám, vzadu razítko, prasklé sklo, žák prof. K. O. Hrubého a S. Oldřicha na ŠUŘ v Brně, člen skupiny Epos a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Hlavy dvou psů

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 18:02

    grafický list, 47 x 62 cm, sign. LD, rám, č.179/300

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu