-
Daníček M. Král
Zima
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jos. Tauš?
Panenská ulice
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
Položka č.: 268074Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:48
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze …
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Sir Richard Arkwright
Položka č.: 268089Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C. Cook
Professor Wheatstone
Položka č.: 268090Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Sir Thomas Munro
Položka č.: 268091Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
Položka č.: 268780Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:56
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
Položka č.: 268851Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:58
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Sládek
(1952)
Dva muži
Položka č.: 269420Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:00
tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Fr. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
5. stav
Položka č.: 269426Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:02
lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzkříšení
Položka č.: 270438Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:04
litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Růže a čas
Položka č.: 273966Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:06
suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
Položka č.: 273974Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:08
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kosina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 274051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:10
tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 274115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:12
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO