• Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:01

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    Položka č.: 242447

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:02

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    Položka č.: 242448

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Vysoké mýto (Ex libris J. K. E. Manovský)

    Položka č.: 242449

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:04

    dřevoryt, 5 x 10 cm, na zadní straně papíru razítko : Jan Podhajský - Vysoké Mýto, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:05

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    Položka č.: 242453

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    Položka č.: 242455

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:07

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:08

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    Položka č.: 242457

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:09

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Voják

    Položka č.: 242458

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:10

    litografie, 1958, 9,4 x 7,1 cm, sign. LD K. Oberthor 58, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242459

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:11

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Zimní motiv z Vysokých tater

    Položka č.: 242460

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:12

    dřevoryt, 16,4 x 12,6 cm, I. příloha Krásy Slovenska, mírně zažloutlý papír, papír na okrajích lehce pokrčen (mimo tisk), na levém okraji nažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ulička mezi domy

    Položka č.: 242461

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:13

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:14

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Postava muže

    Položka č.: 242464

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:16

    dřevoryt, 5 x 3,3 cm, sign. PD Tesař, č. 89/200, vydala Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:17

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Draci z knih Leopoldy Bílkovské

    Položka č.: 242468

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:18

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD F. Bílkovský, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:19

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • P. Míšek

    Pražský kohout

    Položka č.: 242471

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:20

    litografie, 15 x 6,5 cm, značeno PD P. Míšek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:21

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Sokol

    Kostelní věže

    Položka č.: 242474

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:23

    dřevoryt, 1986, 17,7 x 8,5 cm, značeno pod grafikou: Autor: Akad. Maliar Milan Sokol, příloha k oslavám 30 rokov Stredoslovenskej Galérie), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    Položka č.: 242475

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:24

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    Souboj s medvědem

    Položka č.: 242477

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:25

    dřevoryt, 8,2 x 6,8 cm, značeno DUEmil Pacovský: Z výzdoby knihy Sládkovičovy "Detvan" (Pův. dřevoryt), mírnězažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:26

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:27

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    Položka č.: 242480

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:28

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    Položka č.: 242481

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 12:29

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)