-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt se skloněnou hlavou
Položka č.: 281324Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:49
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Sejkot
(1963)
Chci/I want
Položka č.: 281758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:21
bromostříbrná fotografie se zažehleným chlupem, 1990, 36,5 x 52 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvik Souček
(1926-1978)
Dívka s květinou
Položka č.: 281756Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:19
fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ehm
(1909-1989)
Akt
Položka č.: 281742Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Hra kočky s myší
Položka č.: 281434Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:39
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 24 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
V okně
Položka č.: 281433Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:38
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Kočka a pes
Položka č.: 281432Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:37
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31,5 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Fascinovaná koťata
Položka č.: 281431Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:36
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
U kartářky
Položka č.: 281430Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:35
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 30 x 34,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Hostinec u kocoura
Položka č.: 281429Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:34
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice vltavské rybáře a později se v…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Schejbal
(1924-2006)
Abstraktní kompozice VI.
Položka č.: 281420Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:25
autorská hlubotisková grafika, 1982, 31 x 50 cm, sign. DU Schejbal 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sedící Anička
Položka č.: 281297Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:22
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička v námořnických šatech
Položka č.: 281296Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:21
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 125, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Emil Orlik
(1870-1932)
Dražební společnost na aukci Stern
Položka č.: 281281Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:06
litografie, 1916, 21 x 33 cm, sign. PD Orlik Emil, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luis Icart
(1888-1950)
Dáma s kožichem
Položka č.: 281376Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:41
lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 281341Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:06
lept, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Koně
Položka č.: 281411Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:16
barevný lept, 2010, 48,5 x 19 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 81/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec: Zpěv 2: Loď duší
Položka č.: 281382Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:47
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
Položka č.: 281505Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
V zahradě
Položka č.: 281714Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37
suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
Položka č.: 281634Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:17
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dvě ženy / Cvičitelka
Položka č.: 281316Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41
akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
Položka č.: 281507Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
Položka č.: 281506Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dva muži
Položka č.: 281303Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:28
akvarel, tuš, papír, 1992, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička z boku
Položka č.: 281295Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:20
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 124, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Stojící Anička
Položka č.: 281294Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:19
tuš, papír, 1962, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 128, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu