• Richard Lander

    (1904-1980)

    Muž

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:46

    linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Ex libris Marie Dvořáková

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:44

    serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Anděl na očích

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:43

    litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na koni

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:41

    litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ptáček

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:31

    serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst

    (1896-1973)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29

    lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hervert

    (1880-?)

    Pražská můza

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27

    lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Brabcová

    Společné osamění

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12

    suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Věž - Ex libris

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11

    dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19

    litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pan Hrachovec

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:57

    litografie, 1958, 10 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Horolezec

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:58

    litografie, 1958, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Profil dívky

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17

    dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tvář

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19

    dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Oslavy

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02

    lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:53

    linoryt, 9 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Exlibris

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:54

    heliogravura, 8 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vlčí mák u okna

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Konvalinky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21

    dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Město

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Krajina s motýlem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24

    dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kvítí s motýly

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25

    dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Jaroslava Knytla

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26

    dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16

    dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Kosma a Damián

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17

    dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlach

    Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:00

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Antikvariá…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Mevald

    (1932-2022)

    Naši reprezentanti na letošním Závodu míru

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:36

    bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Kruliš

    (1942)

    Družstvo ČSSR

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:35

    bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook