• Neurčený autor

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Valenta

    (1951)

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47

    litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ottohans Beier

    (1892-1979)

    Odpočinek

    Položka č.: 253899

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:54

    suchá jehla, 1923, 20,3 x 30,4 cm, sign. PD O. H. Beier, mírně zašpiněný, při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Henke

    Africké motivy

    Položka č.: 253906

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:33

    tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Axmann

    (1955)

    Špachtle a motýl

    Položka č.: 253921

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00

    tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:00

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:02

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:06

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:08

    litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:10

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:12

    litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 254559

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 254561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:20

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Quijotovské téma

    Položka č.: 254747

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30

    litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 255185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02

    akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06

    kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 255335

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 255336

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 255338

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 255415

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Palermo - rybí trh

    Položka č.: 257030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Natalia

    Položka č.: 257083

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:29

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 5/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    Východ slunce

    Položka č.: 258206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45

    dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Mathauser

    (1881-?)

    Chalupy

    Položka č.: 258620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:21

    tempera, běloba, papír, 28 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Mathauser, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval večerní kurzy na VŠUP v Praze a na Akademii v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Marek

    Na poli

    Položka č.: 258995

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Toman

    (1886-1942)

    Krajina

    Položka č.: 259197

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48

    olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 259921

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 260079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00

    litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 260166

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    Položka č.: 260167

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Stuchlík

    (1941)

    Stvůra

    Položka č.: 260214

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Procházka

    (1931)

    Střechy

    Položka č.: 260216

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20

    dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Vlk

    Kameny

    Položka č.: 260224

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:51

    litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívky

    Položka č.: 261674

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:02

    litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), Antikvariát Dlážděná, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (II)

    Položka č.: 261805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:32

    litografie, 2002, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU B. Krátký 2002, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 261844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:12

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 261845

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:11

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 261952

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:41

    litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Skřivánek

    (1923)

    V lese

    Položka č.: 261985

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42

    litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 262058

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:52

    litografie, 1959, 42,5 x 61 cm, sign. DU K. Vysušil 59, drobné skvrnky na papíře, mírně natržený a pokrčený okraj, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook