-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
Položka č.: 250733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postavy
Položka č.: 250740Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
J. W. Goethe
Položka č.: 250741Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Krajina za rozbřesku
Položka č.: 250744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04
dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jalůvka
(1932)
Lenin
Položka č.: 250749Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Rodina
Položka č.: 250751Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Člověk a civilizace
Položka č.: 250752Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10
dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z Máchova kraje
Položka č.: 250761Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14
lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
Položka č.: 250762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Písmák
Položka č.: 250765Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18
dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šebek
(1922-1999)
Podhorská krajina
Položka č.: 250769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klír
(1896-1959)
Posmrtná maska Friedricha Nietzsche
Položka č.: 250782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Medek
Růže ve váze
Položka č.: 250787Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Rybář
Položka č.: 250795Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Práce na poli
Položka č.: 250797Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
Položka č.: 250798Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Rodina
Položka č.: 250802Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Jaška
(1906-1982)
Antický výjev
Položka č.: 250804Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1987-1974)
Vesnice
Položka č.: 250806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jožka Baruch
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
Položka č.: 250831Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
Položka č.: 251796Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Valenta
(1951)
Pruhy
Položka č.: 253898Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47
litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ottohans Beier
(1892-1979)
Odpočinek
Položka č.: 253899Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:54
suchá jehla, 1923, 20,3 x 30,4 cm, sign. PD O. H. Beier, mírně zašpiněný, při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radomír Kolář
(1924-1993)
Quijotovské téma
Položka č.: 254747Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30
litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
U Náchoda
Položka č.: 255583Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Soutěska
Položka č.: 255584Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Sonnbergová
(1944)
Anděl
Položka č.: 255585Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
Položka č.: 255586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Kuatty
(1930-2011)
Claudio Buziol
Položka č.: 255707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50
tisk na plátně, 78 x 140 cm, sign. LD v tisku Max Kuatty, portrét designéra a zakladatele módní značky Replay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Natalia
Položka č.: 257083Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:29
litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 5/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
Východ slunce
Položka č.: 258206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45
dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Mathauser
(1881-?)
Chalupy
Položka č.: 258620Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:21
tempera, běloba, papír, 28 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Mathauser, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval večerní kurzy na VŠUP v Praze a na Akademii v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Marek
Na poli
Položka č.: 258995Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Toman
(1886-1942)
Krajina
Položka č.: 259197Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48
olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šarka Bartoňová
Řez cibulí?
Položka č.: 260079Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00
litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Vlk
Kameny
Položka č.: 260224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:51
litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaro Beran
(1892-1962)
Dívky
Položka č.: 261674Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:02
litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), Antikvariát Dlážděná, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Aetatis Svae LXXXIX (II)
Položka č.: 261805Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:32
litografie, 2002, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU B. Krátký 2002, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Olivovník v Getsemanské zahradě
Položka č.: 261952Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:41
litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Skřivánek
(1923)
V lese
Položka č.: 261985Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42
litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
U kadeřnice
Položka č.: 262058Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:52
litografie, 1959, 42,5 x 61 cm, sign. DU K. Vysušil 59, drobné skvrnky na papíře, mírně natržený a pokrčený okraj, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohunka Waageová
(1948)
Velký třesk
Položka č.: 262059Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53
litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Dvořák
Šeříky
Položka č.: 263179Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02
olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO