-
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Stříbrný vítr (Spisy I.)
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťs…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Johann Sebastian Bach
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Křižovatky (Spisy III.)
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek
(1896-1959)
Chrudim (12 původních dřevorytů)
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radh…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Ztichlá klika 1
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Hory a řeky v Československu
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Dílo Felixe Jeneweina
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. Jakuba Demla za titulem, vyd. Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1928, ex. 308 s podp. Čeňka Vořecha (red. a upr.), pův. polopergam. vazba s ob., velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Satyr
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu M. Švabinský, vyd. Tvar, Praha, 1950, obs. 20 reprod. grafických listů k veršům Victora Huga (přel. Svatopluk Kadlec) a předmluvu V. Denksteina, volné listy v pův. ob., uloženo v polopl. karton. pouzdře, 64s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťsk…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Alois Jirásek: Nevolnice
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu, úprava a il. C. Bouda, vyd. ELK, Praha, 1936, ex. B9 na dřevaprostém papíře, obyč. clpl. přev., 119s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Selský žalm
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Černoš
(1982)
Christos Giannakos: Mořské panny
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
9x mezzotinta, 2011, 34 x 25 cm, vše sign. PD Jan Černoš, 68/100, bibliofilie s devíti původními mezzotintami, autorem textů v řečtině a angličtině je řecký básník Christos Giannakos, vydalo Xotaris Art Forum v roce 2011, v původním kartonovém přebalu, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na Ped…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Kytice
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Neuwirt
(1948)
Marginálie
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, Antikvariát Dlážděná, žák F. Schenka, člen UVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Walt Whitman: Čtyři básně ze sbírky Stébla trávy
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s 9 původními lepty, 1981, 35 x 50,5 cm, sign. na titulním listu s věnováním M. Axmann 1985, 8/15, osmi lepty (+jeden na titulním listu) ve formátu 24,5 x 23 cm doprovodil Mikoláš Axmann, Praha 1981, 15 výtisků vydáno vlastním nákladem, z nichž tento má číslo 8, volné listy v původním ka…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
A collection of famous pictures of the Sung Dynasty
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 44 x 33 cm, 15 barevných reprodukcí a 15 stran s vysvětlivkami k obrázkům, čínský a anglický text, vyd. The Commercial Press, Limited, Peking, 1957, originální brokátová hedvábná vazba s několika fialovými jemnými hedvábnými šňůrami, vázaná ve stabilní skládací lněné složce se 2 sponami ze sl…
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Die drei Brüder
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 25 x 17 cm, 2x sign. a č. litografie. O. Čechová, ex.: 28/125, Arethusa Press Herber Blokland, Baarn, 1984, německý text, č. výtisk 28/80, pův. sešit v ob., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julius Mařák
(1832-1899)
Julius Mařák - Výběr z jeho pozůstalosti
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1903, 46 x 34 cm, Publikace 30 světlotisků, 15 barevných a 5 černých autotypií na zvláštních listech a 7 autotypií v textu, vydal Karel B. Mádl, nakladatel F. Topič v Praze. Karel Boromejský Mádl (15. srpna 1859 v Novém Bydžově[1] – 20. listopadu 1932 v Potštejně) byl český historik a k…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastislav Hofman
(1884-1964)
F. M. Dostojevskij
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1917, 48,5 x 34 cm, vše značeno v tisku Vl Hofman 1916, Hlavní představitel české kubistické architektury Vlastislav Hofman byl muž mnoha talentů – kromě urbanistiky a architektury jak z teoretického, tak praktického hlediska se věnoval produktovému designu, scénografii, malbě a grafice…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká kresba 1-4
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
4 soubory reprodukcí v původních přebalech, 1936, 1938, 1939, 46 x 33 cm, Soubor kreseb ze sbírky Moderní galerie v Praze s texty Vojtěcha Volavky, volné listy v polokartonovém přebalu, v každém díle je po 15 reprodukcích kreseb významných českých umělců, např. (J. Mánes, M. Aleš, J. Mařák, J. Preis…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Břetislav Hodek: Smutný monolog o překládání Shakespeara
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s původní litografií ve formátu 6 x 5 cm, 1993, 10,9 x 7,8 cm, sign. DU O. Kulhánek, č. 90/100, celokožená vazba, vydala Lyra Pragensis, Praha 1993, 18 stran, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Jiří Pilka: Oslovení hudby
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s původními barevnými litografiemi, 1985, 8 x 7,5 cm, sign. proti titulu VladSuchánek, varianta B 172/200, celokožená vazba, vydal SUPRAPHON v edici Lyra Pragensis, Praha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Také jedno faunovo odpoledne
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie se 6 původními kombinovanými hlubotiskovými technikami ve formátu 21,5 x 12,5 cm (3x) a 7 x 5 - 5 x 3,5 cm (3x), 1987, 30,5 x 20 cm, 3x sign. PD Liesler 87, autorský tisk, pevná celoplátěná převazba s vlepeným původním přebalem s tištěnou grafikou, vydáno pro účastníky slavnostního večer…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Babylonská věž
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s 10 barevnými komb. technikami ve formátu 12 x 9 cm, 2003, 20,7 x 14,5 cm, vše sign. DU Eva Hašková 03, autorský tisk, Edice Biblos, svazek č.48, Praha 2003. V nakladatelství Kniha, grafika, bibliofilie vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský v počtu 100 čísl. výtisků, volné listy v kart…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Christopher Fry: Věta o větě
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s pův. barevnými komb. technikou ve formátu 7 x 5 cm, 1993, 11 x 7,5 cm, sign. DU Eva Hašková, č. 4/200, šitá měkká vazba, vydala Nadace Lyry Pragensis, Praha 1993, 14 stran, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Ilonka/Hans Holm
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Veselý přírodopis
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 27 x 23,5 cm, 24x zinkografie J. Lada, text a verše J. Foltýn, vyd. Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1921, převazba, restaurováno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Krejčí
(1942)
E. A. Poe: Havran Krkavec
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 31 x 21 cm, 4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. aut. list., na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Malý
(1874-1935)
Krásy republiky Československé
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1919-1923, 52 x 36,5 x 4,5 cm, V tvrdých kartonových deskách je uloženo 110 reprodukcí dle originálu Václava Malého zachující městské a krajinné výjevy z Prahy, Čech, Moravy a Slovenska. Slovem doprovází Dr. K. Herain a Dr. F.X. Harlas (tato textová část chybí, reprodukce jsou v komplet…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Píseň Šalomounova
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Československé legie v Rusku, malířské dokumenty
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 24 x 35 cm, 99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři:J. Vlček, F. Parolek, M. Smolka, O. Matoušek, V. Nikodem, F. VikZiegelheim, J. Malý, J. Hartman, vyd. Památník odboje, Praha, 1922, velmi do…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Československé legie ve Francii, malířské dokumenty
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 24 x 34 cm, 99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři: V. Preissig, F. Kupka, Gutfreund, Dálný, K. Cipra, H. Němeček, O. Nejedlý, V. Beneš, B. Harna, A. Longen, vyd. Památník odboje, Praha, 1923…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Langer
(1888-1965)
Pět povídek z vojny
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, Charbin 1920, 102 s., obálka vevázaná, pl. kožená vazba, zl. ořízka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Dřevěné kostelíky v Karpatech
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zicha
(1916-1977)
Kutná Hora
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
8x dřevoryt, 42,5 x 29,5 cm, 8x dřevoryt J. Zicha, dřevoryt na titl. straně ručně kolorován, dřevoryty pochazázejí z let 1939-1942, volné listy v pap. deskách, desky lehce opotřebeny, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Saga o Gunnlaugovi Hadím Jazyku
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČ…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
August Vermeylen: Věčný žid
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 19 x 14,5 cm, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 254/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., velmi dobrý, stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Karel Hlaváček: Mstivá kantiléna
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 26 x 17 cm, 10x suchá jehla František Tichý, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1966, nákl. 450 nečíslovaných výtisků, volně šité listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
brož, 29 x 22 cm, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
.
Hodonín
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
20x dřevoryt, 43 x 31 cm, 20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Vracím se k tobě moje město
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
11x litografie, 41 x 60 cm, 11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných uměl…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Karlův most
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ketzek
(1906-1978)
Naši Svatí a Blahoslavení
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 47 x 33 cm, 12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav , Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Alfred de Vigny: Smrt vlka
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 25,5 x 18 cm, sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČU…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Letopisy pražské o zlých dobách po smrti králě Přemysla Otakara II.
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 32 x 23 cm, 6x celostr. dřevoryt, titl. list a il. v textu J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1930, kniha č. 1, ex.: 74/220, suchá pečeť vydavatele v tiráži, pův. sešit v obálce, 57s., vepsáno věnování bez souvislosti, dobrý stav , Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVU…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Soubor linorytů
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
10x linoryt, 37 x 26 cm, značeno v tisku, volné listy, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO