Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ex libris E.M.W.
Položka č.: 269873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44
litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Maskovaní muži
Položka č.: 269872Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45
litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Špachtle a motýl
Položka č.: 253921Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00
tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Postavy
Položka č.: 226851Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:01
tuš, papír, 31,3 x 43,7 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Hej hou - hej houu.....
Položka č.: 223212Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:02
tuš, papír, 34 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, vpravo nahoře text, v horní části pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Milenci
Položka č.: 244728Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:03
monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Čermáková
(1926-2009)
Pohled na vesnici
Položka č.: 281903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:04
monotyp, papír, 21 x 56 cm, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doležalová
Krajina
Položka č.: 231479Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05
akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Eichner
(1893-?)
Krajina s řekou
Položka č.: 189704Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:06
pastel, papír, 1936, 22,5 x 36 cm, sign. PD V. Eichner 1936, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
Náměstí s kašnou
Položka č.: 228962Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Hortová
Konvolut kreseb
Položka č.: 281904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:08
tuš, tužka, papír, 22 x 15 ; 20,8 x 29,5 cm, sign. PD A. Hortová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věna Hrdličková
(1924)
Japonské písmeno
Položka č.: 237399Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09
tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věna Hrdličková
(1924)
Bonsai
Položka č.: 237398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10
tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života II.
Položka č.: 261845Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:11
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Strom ptačího života I.
Položka č.: 261844Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:12
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
Položka č.: 239610Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:13
pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
Položka č.: 135707Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Tři grácie
Položka č.: 255338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Veselá smrt kozy Rózy
Položka č.: 255336Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Venezia
Položka č.: 255335Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Hola hola rychlá kola (Motocyklista)
Položka č.: 237295Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:22
kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 21 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23
tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Seňor Kozel
Položka č.: 242513Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:24
pastel, papír, 1965, 28 x 20,1 cm, sign. PN 15. II. 65, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25
tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét vousatého mladíka II.
Položka č.: 240854Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:26
tuš, papír, 29,9 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Mladý muž
Položka č.: 240852Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:27
tužka, papír, 34,5 x 25 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Starý muž
Položka č.: 240851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:28
tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dětská hlava
Položka č.: 217046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:29
tužka, papír, 42,3 x 29,5 cm, sign. PN Bělocvětov, znečištěný papír , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dítě
Položka č.: 206635Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30
tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét ženy
Položka č.: 204186Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:31
tužka, papír, 56,5 x 36,3 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 139648Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:32
tužka, papír, 1940, 32 x 25,2 cm, sign. PD Bělocvětov 40, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Henke
Africké motivy
Položka č.: 253906Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:33
tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Holárek?
Modlitba
Položka č.: 281905Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:34
tuš, papír, 25,7 x 19 cm, oboustranná kresba, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Červené nehty
Položka č.: 231393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:35
kombinovaná technika, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Dívka s dýmkou
Položka č.: 231392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:36
kombinovaná technika, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Portrét ženy
Položka č.: 281907Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rudolf Valentino
Položka č.: 231376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:38
pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Paulová
Portrét mladé ženy
Položka č.: 234200Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Denisa
Položka č.: 280203Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:40
olej, plátno, 2010, 100 x 120 cm, sign. PD Z. Zálešák 2010, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
Položka č.: 266211Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Borovanská
Stromy u jezírka
Položka č.: 281850Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:04
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doubravová
Kachničky ve vodě
Položka č.: 281852Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. K. Farský
(1880-1927)
Krajina
Položka č.: 281908Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO