Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Stojící Anička
Položka č.: 281294Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:19
tuš, papír, 1962, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 128, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Anička z boku
Položka č.: 281295Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:20
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 124, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Anička v námořnických šatech
Položka č.: 281296Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:21
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 125, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Sedící Anička
Položka č.: 281297Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:22
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Anička v modrých šatech
Položka č.: 281298Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:23
tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 61, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen je…
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták (Internetová aukce )
(1912-1990)
Plátěný drak a červený trojboký jehlan
Položka č.: 281299Vyvolávací cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:24
olej, plátno, podlepeno, 1964, 23 x 42 cm, sign. LD Kamil Lhoták 64, rám, vzadu napsán název autorem Drak a Jehlan, zatímco v soupise díla uvedeno pod názvem: Plátěný drak a červený trojboký jehlan. Dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější…
Aktuální cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian (Internetová aukce )
(1905-1981)
Poklad Inků (Pštros)
Položka č.: 281300Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:25
kvaš, papír, 21 x 18 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ilustrace ke knize Karla Maye - Odkaz posledního Inky, str. 133, nakl. Jan Toužimský Praha 1932, Jeli. Hlad se dostavil, a žízeň nedala na sebe také dlouho čekati. Jezdci přitahovali opasky, aby jim žaludek nekručel a zmlkli. Čas postoupil již až do …
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil (Internetová aukce )
(1943-2021)
Transformace
Položka č.: 281301Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:26
olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích.…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský (Internetová aukce )
(1939-2014)
Rodina na výletě
Položka č.: 281302Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:27
akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský (Internetová aukce )
(1939-2014)
Dva muži
Položka č.: 281303Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:28
akvarel, tuš, papír, 1992, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel (Internetová aukce )
(1945-2021)
Rytmy
Položka č.: 281304Vyvolávací cena: 176.000 CZK (7.334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:29
olej, plátno, 2008, 155 x 160 cm, sign. vzadu Ivan Ouhel, lišta, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina…
Aktuální cena: 176.000 CZK (7.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht (Internetová aukce )
(1962)
Motýlí žena
Položka č.: 281305Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:30
olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, Otto Placht se narodil v Čechách r. 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa r. 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho male…
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová (Internetová aukce )
(1977)
Motorkář II
Položka č.: 281306Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta (Internetová aukce )
(1962)
Swedish 3
Položka č.: 281307Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32
ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta (Internetová aukce )
(1962)
Nenech se omezovat
Položka č.: 281308Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:33
akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, sign. vzadu R.F. 2021, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech B. Dlouhého a A. Veselého. Od roku 2008 působil v ateliéru malby M. Rittsteina na pražské AVU, kde léta vyučoval kresbu. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresio…
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová (Internetová aukce )
(1958)
Malý otvor
Položka č.: 281309Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34
plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget (Internetová aukce )
(1970)
Roma
Položka č.: 281311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička (Internetová aukce )
(1977)
Políčko
Položka č.: 281312Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37
akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš (Internetová aukce )
(1945)
Co tomu říkáš Vincente?
Položka č.: 281313Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:38
plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina (Internetová aukce )
(1965)
Malý bor 2
Položka č.: 281314Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:39
asambláž, akryl na dřevěná desce, kovové prvky, 2011, 51 x 33,5 cm, sign. zezadu D11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jerie (Internetová aukce )
(1977)
Policista z Eldoráda
Položka č.: 281315Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40
olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský (Internetová aukce )
(1939-2014)
Dvě ženy / Cvičitelka
Položka č.: 281316Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41
akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský (Internetová aukce )
(1939-2014)
Kudlanka
Položka č.: 281317Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:42
tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Ptáčci
Položka č.: 281318Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:43
suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Dívčí tvář
Položka č.: 281319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:44
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Ilustrace k básni Kašmírový šál
Položka č.: 281320Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:45
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 281321Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:46
linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Sedící dívčí akt
Položka č.: 281322Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:47
litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 281323Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:48
linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček (Internetová aukce )
(1919-1996)
Akt se skloněnou hlavou
Položka č.: 281324Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:49
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO