-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Slavík
Krajina
Položka č.: 279073Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42
olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Aetatis Svae LXXXIX (II)
Položka č.: 261805Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:32
litografie, 2002, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU B. Krátký 2002, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Borovanská
Stromy u jezírka
Položka č.: 281850Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Rábí
Položka č.: 278911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:32
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
Položka č.: 278898Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:18
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
Položka č.: 278880Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:04
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278877Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:02
litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klír
(1896-1959)
Posmrtná maska Friedricha Nietzsche
Položka č.: 250782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 281254Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:40
dřevoryt, 12,1 x 10,3 cm, PD značeno ve štočku VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Seňor Kozel
Položka č.: 242513Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:24
pastel, papír, 1965, 28 x 20,1 cm, sign. PN 15. II. 65, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Mathauser
(1881-?)
Chalupy
Položka č.: 258620Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:21
tempera, běloba, papír, 28 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Mathauser, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval večerní kurzy na VŠUP v Praze a na Akademii v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
Položka č.: 238830Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Východ slunce
Položka č.: 274412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Papilio machaon
Položka č.: 236839Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01
kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Košťál
Kupky sena
Položka č.: 279067Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:16
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kreisinger
(1885-1956)
Zpěváci
Položka č.: 234195Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33
litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Kupky sena
Položka č.: 226267Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Hej hou - hej houu.....
Položka č.: 223212Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:02
tuš, papír, 34 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, vpravo nahoře text, v horní části pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
Položka č.: 178757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00
voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Hejnová - Talabardon
(1922)
Krávy na pastvě
Položka č.: 178485Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
Položka č.: 177864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:02
pastel, papír, 59 x 44 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
Položka č.: 177863Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:00
pastel, papír, 51,5 x 39,5 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Podzim
Položka č.: 280763Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:06
lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Zima
Položka č.: 280762Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:04
lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
Položka č.: 280761Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:02
lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO