• Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 18:58

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Reservé

    Položka č.: 217448

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 18:38

    tuš na papíře, 18 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 18:16

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Martin Wielgus

    Manželé

    Položka č.: 203103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 19:02

    lept, 1983, 10,3 x 7,9 cm, sign. PD Martin Wielgus 83, 85/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kohout

    Položka č.: 203095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:52

    lept, 8,1 x 5,7 cm, sign. PD Soukup, 16/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Město v podhůří

    Položka č.: 213134

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:50

    linoryt, 34,3 x 47,5 cm, sign. PD Josef Pýcha, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dvě skvrny

    Položka č.: 203100

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:44

    dřevoryt, 1987, 8,4 x 17,7 cm, značeno LN autorským razítkem, 6/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kompozice I.

    Položka č.: 203145

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:43

    dřevoryt, 1989, 10,2 x 34 cm, značeno PU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kompozice II.

    Položka č.: 203146

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:42

    dřevoryt, 7,5 x 30,8 cm, značeno PU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • neurčený autor

    Ve víru

    Položka č.: 234198

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:41

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromíra Knoblochová

    Karneval

    Položka č.: 246211

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:35

    litografie, 36,2 x 28,2 cm, sign. PD J. Knoblochová, 33208, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    V manéži

    Položka č.: 242127

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:34

    litografie, 1945, 22 x 17,1 cm, sign. DU L. J. Kašpar 1945, 65/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Hříbek

    Položka č.: 211892

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:33

    akvarel, tužka, papír, 1962, 13 x 10,5 cm, sign. PD Václav Karel II/VIII 1962, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Kameny

    Položka č.: 211893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:32

    akvarel, tuš, papír, 14,9 x 10,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Položka č.: 211895

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:30

    tuš, ruční papír, 13,8 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na pouti

    Položka č.: 211896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:29

    akvarel, tuš, papír, 19,3 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eva Janíčková

    Sama v lese

    Položka č.: 211884

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:25

    lept, 9,2 x 6,7 cm, sign. PD Janíčková, 98/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 211882

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:22

    serigrafie, 1981, 20 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek 81, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zdenka Heritesová

    (1896-1975)

    Městečko

    Položka č.: 260078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:20

    litografie, 35 x 49 cm, sign. PD Z. Heritesová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pražský hrad

    Položka č.: 242108

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:19

    litografie, 13,2 x 8,5 cm, sign. PD VHejna, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Bartošová

    Zátiší s vědrem a ovocem

    Položka č.: 206623

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2021 18:01

    olejová tempera, běloba, papír, 33 x 44,8 cm, sign. PD Bartošová, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    Položka č.: 257280

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2021 18:13

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • A. Freil

    Kostume. III: 16. Jahrhundert

    Položka č.: 242147

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2021 18:11

    mědirytina, 12,5 x 21 cm, značeno LD A. Freil 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bauer

    Pražský Úvoz

    Položka č.: 242105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2021 18:10

    lept, 13 x 7,5 cm, značeno LN v desce Bauer

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Rudoarmějci

    Položka č.: 260082

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2021 18:01

    litografie, 1974, 59,7 x 41,5 cm, sign. PD R. Kolář 74, 123/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Coufal

    Spojaři

    Položka č.: 260077

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2021 18:00

    litografie, 57,3 x 38,5 cm, sign. PD Coufal, autorský tisk, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Olga Vychodilová

    Drak

    Položka č.: 260091

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2021 19:12

    lept, 12,5 x 8 cm, sign. PD O. Vychodilová, č. 15/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Japonská dívka

    Položka č.: 260092

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2021 19:11

    lept, 11,8 x 6,6 cm, sign. PD O. Vychodilová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Japonská dívka s vějířem

    Položka č.: 260093

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2021 19:10

    lept, 11,8 x 7 cm, sign. PD O. Vychodilová, č. 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Japonská dívka upravující se vlasy

    Položka č.: 260094

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2021 19:09

    lept, 11 x 9 cm, sign. PD O. Vychodilová, č. 66/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)