Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2021 14:27

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2021 14:22

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2021 14:16

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • J. Duben

    Kompozice

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 15:18

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:59

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:43

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1810-1836)

    Cikáni

    Položka č.: 186484

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:33

    bibliofilie, 5x lept A.J. Alex, úvodní slovo K. Herain, vydal F. Topič, Praha 1920, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, ochranné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:28

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:12

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2021 14:06

    barevné tuše, papír, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, vzadu podpis a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, soukromě studoval u A. Kameníka v Prostějově, F. Hoplíčka, K. Wellnera v Olomouci a malíře J. Krejsy v Husinci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice III

    Položka č.: 258198

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:44

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 258196

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:40

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 258194

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:36

    olej, karton, 11,6 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 258187

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:22

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Aranka Červená

    (1950)

    Kytice

    Položka č.: 258184

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:16

    olej, karton, 23 x 15 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 258183

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:14

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 258182

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 22:12

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 255413

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 21:20

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Tesař

    U rybníka

    Položka č.: 255352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 21:18

    olej, plátno, 58,5 x 79 cm, sign. PD Tesař, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    Položka č.: 255091

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 21:04

    olej, karton, 48 x 33,3 cm, sign. PD J. Häring, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 253836

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:24

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Rybka (Ex libris Kroužek akvaristů a přátel přírody)

    Položka č.: 253832

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:20

    akvatinta, 10 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dáma v růžové a v modré

    Položka č.: 253799

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:16

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na levém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dámské kloboučky

    Položka č.: 253798

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:14

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes allemand et francois, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na pravém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dámy s vějíři

    Položka č.: 253797

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:12

    kolorovaná mědirytina, 16 x 10,7 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na pravém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Matka s dcerou

    Položka č.: 253796

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:10

    kolorovaná mědirytina, 17,3 x 10,2 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na pravém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pár na vycházce

    Položka č.: 253795

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:08

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, nepatrně zažloutlý papír, na levém okraji stopy po vytržení (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ve svatebních šatech

    Položka č.: 253794

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:06

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 25 Mars1841, PD 1721; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na levém okraji papír odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Holčičky v dobových šatech

    Položka č.: 253792

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:02

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 10,3 cm, nalepeno na papíru, PH Tab IV. , PD 2; LD 1, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámy autor

    Pár v dobových šatech

    Položka č.: 253789

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2021 20:00

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,8 cm, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook