• Mikuláš Axmann

    (1923-1990)

    V hospodě

    Položka č.: 199114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2021 18:01

    lept, 1981, 8,7 x 11,5 cm, sign. PD M. Axmann 81, 11/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Orel

    Položka č.: 224884

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:56

    akvarel, pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice III.

    Položka č.: 257146

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:45

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 30,3 x 21,3 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Hilbert Vávra

    (1888-1950)

    Lesní potok

    Položka č.: 257161

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:40

    suchý pastel, papír, 1943, 35 x 24 cm, sign. PD Hilbert Vávra 1943, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rak a dům

    Položka č.: 257194

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:29

    lept, ruční papír, 13,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Pileček 81, 75/100, vzadu popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:27

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Bohdan Lacina

    (1912)

    Pohled do vsi

    Položka č.: 225379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 257203

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:21

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Josef Kozumplík

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 249431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:19

    akvarel, papír, 1977, 40 x 58 cm, sign. PD Josef Kozumplík 1977, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Vlny a maják

    Položka č.: 128278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:08

    litografie, 21,4 x 14,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Tomáš Bím

    Pivní ulice (PF 1974)

    Položka č.: 257187

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:05

    litografie na ručním papíře, 1973, 17,1 x 13,2 cm, sign. PD Tomáš Bím, mírně pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Sudoměřice u Tábora

    Položka č.: 235227

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:03

    olej, karton, 1960, 21 x 29,3 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Nikolajevič Anisimov

    (1900-1966)

    Nad Pikovicemi

    Položka č.: 235228

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:02

    olej, papír, 1959, 22 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. V. Maška a J. Schussera na VŠUP v Praze, poté studium na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Žena s mužem na ochozu

    Položka č.: 257205

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:00

    litografie, 1986, 17 x 8 cm, sign. DU Liesler 86, na zadní straně P.F. 1987 a podpis Liesler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Bufka

    Ženich

    Položka č.: 256310

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Milan Junek

    Akt se závěsem II.

    Položka č.: 256297

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:43

    fotografie, 42,8 x 31,8 cm, sign. na zadní straně Milan Junek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Milan Junek

    Akt se závěsem I.

    Položka č.: 256296

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:42

    fotografie, 31,8 x 42,8 cm, sign. na zadní straně Milan Junek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256284

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:33

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 25,5 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256283

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:32

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 23,3 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256280

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:29

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256275

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Portrét světlo a stín

    Položka č.: 256263

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:12

    bromostříbrná fotografie, 39,9 x 28,8 cm, značeno na zadní straně Ant. Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Položka č.: 256257

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:06

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16 cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. -40. léta), Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Josef Sudek

    Položka č.: 256251

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 14:00

    bromostříbrná fotografie, 19,1 x 18 cm, na zadní straně popsáno: Z negativů Bohdana Kopeckého zvětšil Jiří Foltýn, 1990, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ve sprše

    Položka č.: 256242

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:54

    kyanotypie, 2020, 27 x 37 cm, sign. PD Tade 20, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Při práci

    Položka č.: 256232

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:41

    bromostříbrná fotografie, 40 x 30,1 cm, značeno na zadní straně Ant. Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Oberthor

    Slunce a ptáci

    Položka č.: 256214

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:23

    litografie, 1985, 14 x 8,5 cm, sign. DU K Oberthor 85, č. 25/120, p.f.1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Úředníci

    Položka č.: 256213

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:22

    uhel, papír, 2014, 41,9 x 29,7 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daniela Benešová

    Zasněžená dědinka

    Položka č.: 256210

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:19

    litografie, 1984, 9,5 x 11,5 cm, sign. Du D Benešová 83, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Polosvěty I.

    Položka č.: 256206

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:15

    lept, 1995, 39,3 x 29,6 cm, sign. PD Lucie Raškovová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu