• Tereza Kučerová

    (1964)

    Husy

    Položka č.: 256204

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Šuhaj s galánkou

    Položka č.: 256201

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:10

    litografie, 1985, 14 x 13 cm, sign. DU K Beneš 85, č. 111/200, pf 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    Položka č.: 256196

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:05

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Postava se svatozáří

    Položka č.: 256180

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 16:10

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 256173

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 16:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Malířova můza

    Položka č.: 256171

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 16:01

    olej, sololit, 1987, 27 x 33 cm, sign. LD R. Němeček 87, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Bromo

    Položka č.: 256167

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:57

    serigrafie a tempera, 2012, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 201¨2, č. 61/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Cisterna

    Položka č.: 256166

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:56

    serigrafie, 2013, 47 x 67 cm, sign. PD Matoušek 2013, č. 75/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • František Matoušek

    (1967)

    Singapore

    Položka č.: 256164

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:54

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek 2011, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    HD

    Položka č.: 256149

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:39

    serigrafie, 2009, 72 x 55 cm, sign. PD Matouček 2009, č. 41/81, při spodním okraji pomačkaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 256147

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:37

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Šimek

    (1941-2000)

    Kočka a myš

    Položka č.: 256144

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:34

    pastel, akvarel,koláž, papír, 34 x 40 cm, sign. PU J. Šímek , na zadní straně razítko Komise SČVU při Televizní studiu Praha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 256142

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:32

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav Hadinec

    Zázrak na jedničku

    Položka č.: 256140

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:30

    americká retuš, 1987, 31,6 x 41,5 cm, návrh k filmu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

  • Martin Bouda

    Horký den

    Položka č.: 256134

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:24

    litografie, 27 x 30 cm, sign. PD M Bouda, č. 36/150, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Ještěrka

    Položka č.: 256124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:14

    kamenotisk, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, 4/4, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

  • Rudolf Sikora

    Z cyklu Hrob suprematistů II

    Položka č.: 256092

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 14:42

    serigrafie, 1994, 22 x 21 (32,4 x 22,9) cm, sign. PD Rudolf Sikora 94, 366/500, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen tvůrčí skupiny Syzýgia, Evropského kulturního klubu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Zeď nářků, Jeruzalém

    Položka č.: 256090

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 14:40

    litografie, 32,6 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jan Sytař

    (1976)

    Hnědý král

    Položka č.: 256041

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 13:52

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 74 x 61 cm, sign. vpředu, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Suška

    Ryby

    Položka č.: 256020

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 13:31

    serigrafie, 2010, 45 x 31 cm, sign. PD Suška 2010, č. 99/100, studium na Hollarově SOŠV v Praze, žák prof. J. Bradáčka na AVU tamtéž, člen skupiny Tvrdohlaví, Staré party

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bublifuk

    Položka č.: 256014

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 13:28

    litografie, 59,8 x 43,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 7/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Marcela Vrzalová

    Zima

    Položka č.: 255967

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:58

    olej, plátno, 2001, 39 x 38,5 cm, LD monogr. M. V. 2001, rám, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marcela Vrzalová

    Podzimní den

    Položka č.: 255956

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:47

    kombinovaná technika, plátno, 43,8 x 53,5 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Vičar

    (1967)

    Položka č.: 255953

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:44

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Marek Fexa

    Růženka

    Položka č.: 255948

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:39

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Kříže a krev

    Položka č.: 255938

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 15:29

    akryl, spray, plátno, 70,5 x 60 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Stach

    Položka č.: 255887

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:38

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 27 x 40,5 cm, sign. vzadu J. Stach, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Paolo Jerry

    Žena s květinou

    Položka č.: 255885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:36

    fotografie, 21,3 x 16 cm, PD slepotiskové razítko Paolo Jerry, sign. na paspartě Photo Jerry

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Papoušek

    Položka č.: 255862

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:13

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2019, 60,9 x 47,5 cm, sign. PD Jan Janoušek 2019, vzadu popsáno autorem, při okrajích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na Pražské fotografické škole 1994, za své mentory …

  • František Dostál

    Socha Klementa Gottwalda

    Položka č.: 255853

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2021 14:04

    bromostříbrná fotografie, 1990, 35,7 x 25,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1990, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů