• Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:47

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Kočárky

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:36

    lept, 2009, 33 x 48 cm, sign. PD Martin Velíšek 2009, 7/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 768

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:33

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 19/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Slon v zahradě

    Položka č.: 767

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:32

    litografie, 34 x 28 cm, značeno DU KO, na zadní straně razítko Karel Oberthor akademický malíř a grafik, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Motiv z Luhačovic

    Položka č.: 765

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:30

    tempera, běloba, karton, 1975, 58 x 76 cm, sign. PD R. Němeček 75, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 755

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:20

    lept, kombinovaná technika, papír, 1990, 32,4 x 21,3 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • James Janíček

    Lazaroni III.

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:15

    litografie, 1991, 49 x 38 cm, sign. DU Janíček 91, č. 45/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Vypuštěný rybník

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:13

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 746

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:11

    litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 85/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Ivo Medek Kopaninský

    Polyfemův úsměv

    Položka č.: 739

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 12:04

    akryl, sololit, 2005, 70 x 50 cm, monogr DU I. M. K. 05

    Aktuální cena: 1.550 CZK (62 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:57

    serigrafie, 1977, 53,5 x 35,2 cm, sign. PD Kristofori 77, A046/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Na mostě

    Položka č.: 731

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:56

    serigrafie, 1985, 54 x 34,5 cm, sign. PD Kristofori 85, B050/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Katedrála

    Položka č.: 730

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:55

    serigrafie, 1978, 54 x 33,7 cm, sign. LD Kristofori 78, 34/100, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 729

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:54

    litografie, 44 x 32,5 cm, sign. PD Kristofori, 35/50, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Vlado Baláž

    Položka č.: 727

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:52

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • James Janíček

    Paměť (Zjevení)

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:36

    litografie, 1991, 49 x 38 cm, sign. DU Janíček 91, č. 19/50, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • Petr Ptáček

    Potápěči

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:21

    litografie, 49 x 35 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 48/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ivana Lomová

    Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne aneb mám ráda Matisse

    Položka č.: 693

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:18

    litografie, 1995, 44 x 45,2 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 29/57, Antikvariát Ostrovní, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Vlna

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:11

    litografie, 1998, 48,7 x 37,8 cm, sign. PD Kristofori 98, 50/33, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 685

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 11:10

    litografie, 46 x 35,5 cm, sign. PD Kristofori, 100/094, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Václav Bláha

    Rodinný portrét

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 10:30

    litografie, 1993, 75 x 54,5 cm, sign. DU VBláha 93, č. 14/17, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dodge Airflow

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 10:21

    litografie, 2019, 18 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 54/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Chez Eagle Rooge

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 10:11

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A Sládek 1999, značeno na desce LD Sládek 11. XI. 1999, č. 19/25, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kováčik

    A special shooting bicycle

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 10:07

    litografie, 1999, 31 x 45,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 22/28

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Otto Placht

    Vodopád

    Položka č.: 615

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 10:00

    litografie, 2021, 48,3 x 38 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 40/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Kostace

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 09:58

    olej, plátno, 24,5 x 13,5 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Koupel

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 09:53

    lept, 52 x 33,5 cm, sign. UD L. Kuklík 1978, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Josef Velčovský

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 09:21

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 5.100 CZK (204 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 08:40

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD Liesler 80, pasparta, rám, č. 34/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.100 CZK (204 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Tudy cesta

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 08:36

    suchá jehla, lept, 80. léta, 41,5 x 58,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)