Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Bukinisté, Paříž

    Položka č.: 809

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:34

    lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hrad od východu

    Položka č.: 808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:33

    lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Alois Hampl

    (1943)

    Zvěrokruh - Vodnář

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32

    lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 8/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Květinový trh u Madeleiny

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32

    lept, 1930, 34,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jindřich Vlasák

    Zátiší s jablky a slaměnkami

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:25

    olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Stromy v Šárce

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:21

    litografie, 32 x 24 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Staré stavení v Šárce

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:18

    lept, 33 x 25,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Akt

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13

    tuš, tužka,papír, 2002, 43,5 x 25 cm, sign. DU Jan Spěváček 2002, zvlněný papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům 2

    Položka č.: 786

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Pnětluky

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    České Středohoří

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Mirosalv Mužík

    (1957)

    Bořeň - Bílina

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

    akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Jezero Braňany

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03

    akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Bořeň z Kyselky

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Růžové stromy

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59

    akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Spiele, Ex Libris

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54

    2 x litografie, 1979, 19,5 x 13; 11 x 13 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Jablko

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51

    litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Milostný akt, Ženský akt

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:50

    2x lept, 1978; 1975, 10,5 x 17; 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Lacina 78, DU Lacina, č. 70/70, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Cita

    (1926)

    Diptych

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:43

    1x tuš, papír, 1x tuš, akvarel, papír, 12,5 x 12,5; 10 x 11 cm, vše sign. PD J Cita

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pištec

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:42

    suchá jehla, 25 x 11 cm, sign. PD F. Burant 1981, č. 7/80, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Pražské benátky

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:38

    litografie, 1945, 39 x 31 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Alois Mikulka

    (1933)

    Zajíček Karatista

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:21

    tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 12 x 18 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Vladimír Bidlo

    Šest medvědů s Cibulkou - studie

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:10

    tuš, papír, 1972, 31 x 19,5 cm, sign. LD VBidlo 72

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Hlava 4

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:04

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Alex Sander

    Akt

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:01

    olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Loket

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:56

    litografie, 1955, 36 x 28 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka na louce

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:20

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zastavení v čase

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:16

    litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    (1955)

    Ženský akt

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:13

    lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook