Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1961, 25 x 32,5 cm, sign. PD C. Bouda 1961, rám, 145/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Bez názvu

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, kombinovaná technika, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jiří Anderle, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Norbertine von Bresslern - Roth

    (1891-1978)

    Souboj

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    linoryt, 22,9 x 21,9 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (165 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    tempera, papír, 32 x 20,5 cm, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 4.600 CZK (165 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (370 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    tempera, papír, 48,5 x 33 cm, Sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.350 CZK (370 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Tvář

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    závěsná skleněná mozaika, 1936, 36,5 x 27 cm, monogr. PD O. Žák 1936, LD značeno Atelier Tumpach, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 31,5 x 15,3 cm, na zadní straně značeno štítkem s popisem, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, v horní části 3-4 kousky mozaiky chybí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Pieta

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    závěsný bronzový reliéf, 23 x 25,5 cm, značeno PD v bronzu Žák, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, zlacený rám v rozích mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • František Šlegl

    (1921-1979)

    Prosluněná zahrada

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    tapiserie, 70. léta, 87 x 54 cm, prošito na stroji Arachne, tyto jedinečné díla byla označována jako ara dekor (oproti art protis prošívaných na německých strojích), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Dušan Polakovič

    (1951)

    Bonsai

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1983, 29,1 x 20,9 cm, sign. PD Dušan Polakovič 83, č. 83/100, dolní levý roh papíru lehce pokrčen, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Antal

    (1929)

    Posun II.

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    slepotisk, 2007, 38 x 37,5 cm, sign. PD E. Antal 2008, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Eduard Antal

    (1929)

    Posun I.

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    slepotisk, 2007, 38 x 37,5 cm, sign. PD E. Antal 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    In Pinot veritas

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 59/150, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot a dáma v klobouku

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 20,6 x 15 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Maska

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 92/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tabríz

    Írán

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (965 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let), stav A (velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 280 x 195 cm, Koberec by uvázán na severozápadě Íránu ve městě Tabríz, které patří k hlavním výrobním centrům slavných íránských koberců. Ve středověku zažil Tabríz rozkvět umění, což ovlivnilo vývoj podo…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (965 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 85 000 - 95 000 CZK

  • Mir

    Írán

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 153 x 112 cm, Koberec byl uvázán v Sarabandu, což je okrsek ležící ve středozápadním Íránu. Koberce z vesnic této oblasti bývají typicky pokryty drobným vzorkem boteh. Koberce mir obecně používají design mir-e-bot…

    Aktuální cena: 5.100 CZK (183 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 17 000 - 21 000 CZK

  • Abadeh

    Írán

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (204 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 140 x 94 cm, Abadeh je město v jihozápadním Íránu. Koberce z Abadehu mají uprostřed výrazný medailon ve tvaru šestiúhelníku a s medailony v rozích. Pole je obvykle vyplněno drobnými znázorněními ptáčků, zvířat, st…

    Aktuální cena: 6.200 CZK (222 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000 - 32 000 CZK

  • Saruk

    Írán

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 130 x 70 cm, Tento ručně vázaný koberec byl uvázán ve vesnici Saruk u města Arák, který leží v centrálním Íránu. Pro koberec saruk je typický celoplošný vzor připomínající květinovou fontánu či květinové vějíře, n…

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 19 000 - 24 000 CZK

  • Senne

    Írán

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let), stav A (velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 106 x 75 cm, Senne (dnes Sanandaj) je město v severozápadním Íránu, v Kurdistánu. Kurdové ze Sennehu vážou velmi jemné koberce o vysoké hustotě. Starobylé a uznávané jméno Senne je synonymem pro ceněné o…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 13 000 - 15 000 CZK

  • Saruk

    Írán

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 140 x 73 cm, Tento ručně vázaný koberec byl uvázán ve vesnici Saruk u města Arák, který leží v centrálním Íránu. Pro koberec saruk je typický celoplošný vzor připomínající květinovou fontánu či květinové vějíře, n…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 13 000 - 16 000 CZK

  • Turkmen Bešír

    Afghánistán

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 195 x 100 cm, Turkmenové z Afghánistánu jsou známí důkladným řemeslným zpracováním koberců, jejichž vazba bývá velmi pevná. Tento koberec je zhotoven z kvalitní afghánské vlny. Vyvázané motivy jsou inspirovány tra…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 39 000 - 46 000 CZK

  • Bolešt

    Afghánistán

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný nomádský vak, vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 106 x 58 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobe…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 10 000 - 13 000 CZK

  • Kelim, sofreh

    Afghánistán

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně tkaný kelim, vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 135 x 136 cm, Kelimy jsou dnes velmi oblíbené, neboť představují ideální volbu pro stylové, minimalistické prostředí. Sofre je kelim čtvercového formátu, který nomádi tradičně používájí na servírování pokrmů. Kelim…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK

  • Turkmen

    Afghánistán

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný koberec, vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 123 x 88 cm, Turkmenové z Afghánistánu jsou známí důkladným řemeslným zpracováním koberců, jejichž vazba bývá velmi pevná. Tento koberec je zhotoven z kvalitní afghánské vlny. Vyvázané motivy jsou inspirovány t…

    Aktuální cena: 4.700 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 21 000 - 28 000 CZK

  • Bolešt

    Afghánistán

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (165 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    ručně vázaný nomádský vak, vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 117 x 62 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobe…

    Aktuální cena: 4.600 CZK (165 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 13 000 - 15 000 CZK

  • Pamětní mediale

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    CuAu, 15 g, 2012, 34 mm, autor Horák, uloženo v etuji, přiložen certifikát Pražské mincovny a. s.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • 10 Korun

    Rakousko-Uhersko

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    1894, stav: +2/2+, vlasové škrábance, dr. hranky

    Aktuální cena: 2.700 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • 10 Korun

    Rakousko-Uhersko

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    1905, stav: -1/1-, rysky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Dukát

    Československo

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    Au (986/1000), 19,75 mm (3, 49 g), hrana vroubkovaná, 1936, autoři Jaroslav Benda a Otakar Španiel, stav:-1/-1, dr. hranka, vlasové škrábance

    Aktuální cena: 24.000 CZK (858 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

Facebook