• Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Friedrich Hugo D´Alesi

    (1849-1906)

    Na trhu

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 23:02

    tisk, plakát, 33 x 24,3 cm, značeno v tisku, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Chinaski - Rock´n´roll jako kráva

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:47

    tisk. plakát, 41,5 x 59,3 cm, plakát na koncertní vystoupení

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Lovectví ve výtvarném umění čtyř století

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:40

    tisk, plakát, 1983, 60 x 85,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, Praha, srpen-září 1983, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Expozice ze sbírek Středočeské galerie a Střediska státní památkové péče a ochrany přírody Středočeského kraje

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:39

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, zámek Nelahozevec, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Má Praha

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:25

    tisk, plakát, 67 x 33,5 cm, sign. DU Jiří Švensbír, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, září 1978, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Kresby, grafika

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:24

    tisk, plakát, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě ve Špálově galerii, Praha, 3.9.-4.10. 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:23

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Václav Špála 1885-1946

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:22

    tisk, plakát, 59,3 x 41,8 cm, plakát k výstavě, vydal Ars Fontes, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva a Jiří Šalamounovi

    Eva Natus-Šalamounová a Jiří Šalamoun

    Položka č.: 740

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:19

    tisk, plakát, 1981, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 20.5.-24.6. 1981, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 739

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:18

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Výstavní plakát - Ladislav Stejskal, Jihočeská krajina

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:17

    tisk, plakát, 1985, 80 x 50 cm, vydala Městská galerie ve Vodňanech, přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Různí autoři

    15 let Lyry Pragensis (1967-1982)

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:15

    tisk, plakát, 1982, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, květen 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:09

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Mézl

    Zdeněk Mézl: Zombiové nad Prahou

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:01

    tisk, plakát, 83,5 x 55 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, DU věnování: Františkovi Zdeněk Mézl, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták/Obrazy a kresby

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:58

    tisk, plakát, 1977, 47,7 x 32,8 cm, sign. a věnováno vzadu Kamil Lhoták 12.2. 78, plakát k výstavě v Galerii Fronta, únor 1978, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Stanislav Kovář

    (1921-1985)

    Hodiny

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:56

    tisk, plakát, 1976, 77 x 55,5 cm, PU značeno Kovář 76, plakát k výstavě v Uměleckoprůmyslovém muzeu, Praha, březen-květen 1977, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Kokoschka

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:53

    tisk, plakát, 1972, 73,5 x 48 cm, značeno v tisku OKokoschka, PROVENIENCE: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, autor významných výtvarných monografií např. F. Tichého atd), plakát k výstavě v Bethnal Green …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Josef Kábrt: Něha

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:49

    tisk, plakát, 41,8 x 29,5 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Václav Hollar 1607/1677

    Položka č.: 704

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:43

    tisk, plakát, 58,7 x 37,3 cm, plakát k výstavěv Nové výstavní síni v Chrudimi, 18.2.-9.5. 2004, přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Národopisná výstava

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:42

    serigrafie, 1938, 96 x 31,4 cm, LU značeno v tisku Fulla, plakát k výstavě v Slovenskom národnom muzeu v Turčianskom svätom Martině, 10.6.-31.8. 1938, zažloutlý, přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole G. Mallého v Bratislavě…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1978

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:29

    tisk, plakát, 82,5 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Václava Špály, Praha, březen-duben 1979, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Václav Chochola: Fotografie z let 1970-1982

    Položka č.: 689

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:28

    tisk, plakát, 1982, 83,5 x 58,5 cm, značeno M. Albich 82, plakát k výstavě v Galerii hlavního města Prahy, 25.11. 1982-2.1. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • x

    Divná, divná výstava

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:27

    tisk, plakát, 71 x 51 cm, plakát k výstavě v galerii Vltavín, 18.3-20.4. 2008

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Jana Eyrová

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:22

    filmový plakát, 1973, 85,8 x 60,8 cm, anglický film, režie: Delbert Mann, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Týden dětské radosti 14.-22. Vi. 1947

    Položka č.: 673

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:12

    plakát, 1947, 64,8 x 93 cm, tištěno Neubertovým hlubotiskem, při pravém okraji natržený papír (cca 7 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Léto v práci-zotavení-vzdělávání-sport

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:51

    plakát, 61 x 84,5 cm, národní podnik JAS, PD razítko MST závod Svit Gottwaldov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

    Rodinná dovolená

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:50

    plakát, 84 x 58 cm, cestovní kancelář Turista, přeloženo, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kavárna tři topoly

    Položka č.: 646

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:45

    filmový plakát, 1969, 40,5 x 29 cm, sovětský film - příběh jedné lásky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Černobylský zvon

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 20:42

    filmový plakát, 1989, 39 x 27 cm, sovětský film, režie: Rollan Sergijenko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)