• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Galerie Platýz

    Položka č.: 264943

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:42

    ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Městská brána s kostelem

    Položka č.: 264941

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:40

    litoghrafie, 1976, 23 x 39,5 cm, pasparta, a.t., dole napsáno Vážené paní Magdě Novákové srdečně Josef Sahula 28,5,1976, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák O. Blažíčka, C. Boudy, J. Sejpka, K. Pokorného a později M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Asociace jihočeských…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Biomorfní tvar

    Položka č.: 264715

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:38

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 250883

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 18:56

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 231326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 18:20

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Rudolf Zörner

    (1941-2017)

    Chaos

    Položka č.: 279657

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 20:54

    strukturální grafika, 34,5 x 31,5 cm, sign. PD Rudolf Zörner, č. 22/50, při horním okraji mírně zažloutlý papír, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Pivoňky

    Položka č.: 277161

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:54

    olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Neuberg

    Položka č.: 280929

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:24

    olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Položka č.: 280853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19

    olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Krajina s domem

    Položka č.: 280854

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 280927

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Ulička

    Položka č.: 280962

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    Položka č.: 280905

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    Položka č.: 262788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Babička Heidlerová

    Položka č.: 280967

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:58

    lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Peter Pollág

    Rijks Museum Vincent van Gogh Amsterdam 1973-1993

    Položka č.: 280938

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:54

    dřevoryt, 1993, 19 x 15 cm, sign. PD Peter Pollág 1993, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Poličanský

    (1943-2011)

    Vánoční Klokočí

    Položka č.: 280964

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:53

    kombinovaná technika, 1998, 12 x 18,5 cm, sign. UD Poličanský 98, č. 30/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    Položka č.: 280945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Silnice

    Položka č.: 280901

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 280926

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    Položka č.: 280944

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Ves v lese

    Položka č.: 280840

    litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Rybník v Poličce

    Položka č.: 280896

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:32

    litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)