• Rudolf Ducháč

    (1925)

    Mostecká věž a Karlův most

    Položka č.: 274454

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14

    litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Zbyněk Kočí

    Autoservis

    Položka č.: 274396

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:02

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ze sna

    Položka č.: 268080

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Hrad

    Položka č.: 268078

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22

    litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dana Holá-Charvátová

    (1938-2007)

    Dana Vlachová

    Položka č.: 266903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 19:34

    suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Vašíček

    Probuzení jara

    Položka č.: 264702

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 18:40

    fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Štika ?

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278799

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2023 20:50

    tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Pidrman

    Pohled na Kampu

    Položka č.: 279486

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Pidrman

    Čertovka, pohled na mlýn

    Položka č.: 279487

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:52

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Hanzl

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 183862

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:47

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    Položka č.: 244388

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:44

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Spickendorf

    Položka č.: 268946

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    U okna

    Položka č.: 273948

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na saních

    Položka č.: 273778

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Postva mezi dvěřma

    Položka č.: 279604

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    (1920-2007)

    Strom

    Položka č.: 279564

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:32

    litografie , 11,8 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dalmatýn

    Položka č.: 279586

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Odraz v zrcadle ve tvaru oka

    Položka č.: 279596

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Zima

    Položka č.: 279509

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kvítí

    Položka č.: 279508

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:20

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tažný kůň

    Položka č.: 279507

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Charles Pinet

    (1867-1932)

    Notre Dame

    Položka č.: 279546

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:14

    lept, 12,5 x 7,7 cm, značeno PD v desce Eau forte Parch. Pinet, podle předlohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Moravec

    Hrad Kámen u Pacova

    Položka č.: 279550

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:10

    lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 279551

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:09

    lept, 1950, 15,7 x 23,5 cm, sign. PD Amoravec 1950, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybolov

    Položka č.: 279514

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:05

    litografie, 13,5 x 38,5 cm, sign. PD C. Chramosta, č. 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Robert Havell

    (1793-1878)

    Wild duck schooting near Cowley

    Položka č.: 279555

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:04

    reprodukce, 23,5 x 31,2 cm, značeno PD a LD v desce R. Havell Jun., lehce zašpiněný papír mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1940-2010)

    Kolem poledne žárem vše sálá

    Položka č.: 279540

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:01

    dřevoryt, 1941, 15,2 x 8 cm, příloha Okénka 1941, č. V-VI., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Vltava pod Karlovým mostem

    Položka č.: 279530

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:42

    lept, ruční papír, 8,8 x 10 cm, monogr. PD I.O., č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alois Moravec

    Vánoční stromek

    Položka č.: 279541

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:34

    ručně kolorovaný dřevoryt, 1983, 21 x 29,7 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pražské věže

    Položka č.: 279520

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)