• Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Krajina se třemi stromy

    Položka č.: 274664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 19:08

    reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Automobilka

    Položka č.: 274647

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:54

    tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 440 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na pastvě

    Položka č.: 274483

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:22

    dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Pohledy na město (Svatební oznámení Petra Malá a Zdeněk Troup)

    Položka č.: 270460

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:12

    litografie, 22,5 x 49,8 cm, 3x signatúra M. Troup, pozvánka přeložená na tři části, na každé tištěná grafika, papír lehce zašlý a jemně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 269978

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:04

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Ludmila Mazancová

    Položka č.: 279034

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:54

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 278769

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:26

    tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brn…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    Chrliče

    Položka č.: 267427

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 20:14

    litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář

    Položka č.: 259253

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:28

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, antiqari.at Radhošťská, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    Položka č.: 244325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:08

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nové lyžařské kraje

    Položka č.: 240745

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:04

    tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma., zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét ženy

    Položka č.: 278324

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:44

    serigrafie, 28,2 x 26,5 cm, sign. PD Kožíšek, a.t. - 2, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Tři čluny

    Položka č.: 278010

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:40

    tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Lodě v přístavu

    Položka č.: 278009

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:38

    tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Jezero

    Položka č.: 278006

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:32

    tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Ruch velkoměsta

    Položka č.: 277993

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24

    litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na pláži (Balt)

    Položka č.: 277974

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:20

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Mezi domy

    Položka č.: 277966

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:16

    suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švab…

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 277780

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:54

    suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Helena Horálková

    Zvířátka u krmení

    Položka č.: 277181

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:44

    litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Oberthor

    Kvetoucí stromy

    Položka č.: 279036

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:12

    pastel, uhel, fix, papír, 28,5 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Toaletní stoleček

    Položka č.: 277917

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:56

    pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Šperkovnice

    Položka č.: 277916

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:54

    pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 277911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:52

    olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Mráček

    Z Klosterneuburgu

    Položka č.: 274117

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:58

    akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • František Antonín Jelínek

    Portrét dívky

    Položka č.: 274028

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 18:50

    olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Úsměv

    Položka č.: 266580

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:38

    kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 275080

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Petr Fišárek

    Mezipřistání

    Položka č.: 227136

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:19

    akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Petr Fišárek

    Kompozice IV.

    Položka č.: 268281

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:14

    olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)