• Eva Prokopcová

    Kompozice XY

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:55

    olej, plátno, 2001, 91 x 101 cm, žákyně prof. J. Smetany na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Daniela Mikulášková

    (1974)

    Červená deka (z cyklu Ubrusy)

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:40

    vlna, plátno, 2010, 111 x 110 cm, sign. vzadu Daniela Mikulášová 2010

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.075 €)

  • Michal Matzenauer

    Už nás nikdo nerozdělí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (1.852 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:35

    akryl, olej, plátno, 2010, 110 x 90 cm, sign. PD Matzenauer 2010 , člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 50.000 CZK (1.852 €)

  • Aleš Lamr

    bez názvu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:30

    grafický list k výstavě Barevná socha, papír, 1987, 59,5 x 42 cm, sign. UD A. Lamr 87, č. 17/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Inge Kosková

    Kresba při poslechu hudby (F. Chopin: Valčík F-moll)

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:20

    pero, tuš, papír, 2017, 21 x 29,7 cm, sign. PD Inge Kosková 24/7/2017

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Martin Kolář

    (1969)

    Pole

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:15

    olej, plátno, 1993, 71 x 50 cm, sign. PD M. Kolář 1993, lišta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Ruka v ohni...

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:10

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 75 x 52,5 cm, sign. vzadu Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Jiří Urban

    Ladislav Karoušek

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:05

    moongrafie

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:00

    sítotisk, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94-98, č. 14/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:55

    sítotisk, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 59/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    bez názvu

    Položka č.: 28

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:50

    grafický list k výstavě Realizace ´87, papír, 1987, 59,5 x 41,5 cm, sign. Karlíková 38/53, č. 38/53, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Jan Jemelka

    bez názvu

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:45

    grafický list k výstavě První jarní den, papír, 1988, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Jan Jemelka 88, č. 36/49

  • Eliška Jakubíčková

    Třešňový květ

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:40

    akryl, plátno, 2012, 80 x 100 cm, sign. vzadu E. Jakubíčková 2012, žákyně prof. J. Načeradského a Z. Berana na AVU v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.223 €)

  • Jiří Hůla

    Shoda (diptych)

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:35

    sítotisk papír, diptych, 2000, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří Hůla 2000, zaskleno

  • Pavel Herynek

    Kámen

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:30

    tuš, plátno, 2017, 40 x 40 cm

  • Vladimír Gebauer

    bez názvu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:20

    koláž, vosk, pigment na papíře, 2016, 57 x 46 cm, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Adam Dostál

    (1980)

    Mírně optimistické vyhlídky

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:15

    akryl, lepenka, 2017, 20 x 26,5 cm, sign. vzadu Adam Dostál 2017, rám, k dílu přiložen katalog

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Marie Blabolilová

    Západ slunce

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 18:00

    akryl, sololit, 90 x 69 cm, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

  • Johannes Episcopius

    (1646-1686)

    Satyr

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2017 20:00

    mědirytina, 14,7 x 17,8 cm, PD značeno v desce JE, vyryl Poel, poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Město na pochodu

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 21:55

    čirý lept, 2002, 7 x 17 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 13/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Ztracené město

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 21:25

    čirý lept, 1992, 6 x 7,5 cm, sign. PD Jan Otava 92, II. 15/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Tancovačka III

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 20:35

    lept, 5,9 x 9 cm, sign. PD Jan Otava, č. 31/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2017 20:30

    ofset, 24,2 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Geometrie muže

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 21:00

    tuš, kvaš, papír, 1998, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 1998, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Geometrie ženy

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:55

    tuš, kvaš, papír, 1998, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 1998, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Jiří Načeradský

    Námluvy

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:48

    tuš, kvaš, papír, 1992, 29,1 x 20,6 cm, sign. PD Načeradský 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Zvířecí sněm

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:47

    akvarel, tužka, papír, 1977, 29,7 x 21,2 cm, sign. LD Načeradský 77, oboustranná kresba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:43

    kvaš, papír, 1998, 30,3 x 20,4 cm, sign. LD Načeradský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jiří Načeradský

    Venus Kalipygos

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:41

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,8 cm, sign. LN Načeradský 89, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    V noci

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:39

    tuš, kvaš, papír, 1990, 20,8 x 29,1 cm, sign. LD Načeradský 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu