Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:55

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:54

    akvatinta, 1993, 19,3 x 12 cm, monogr. PD P.R., rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:53

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:52

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:51

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Exlibris Božena Heritesová

    Položka č.: 227218

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:50

    litografie, 8,7 x 5,6 cm, monogr. DU JZ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie žáby (Studie dráčka na keramiku)

    Položka č.: 227216

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:49

    tužka, papír, 9,3 x 4,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:48

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    Týnský chám

    Položka č.: 226970

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:47

    měkký kryt, 29,8 x 22,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:46

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:45

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:44

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:43

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:42

    dřevoryt, 14,2 x 9,2 cm, sign. PD Jar. Hruška, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:41

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:40

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Janko Alexy

    (1894-1970)

    Zbojník

    Položka č.: 225118

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:39

    tuš, papír, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Alexy, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Milenci

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:38

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:37

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:36

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 224731

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:35

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 88/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:34

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:33

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:32

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:31

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:30

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 223773

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:29

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Už se těším...

    Položka č.: 221908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:28

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem, tudíž jsme...

    Položka č.: 221889

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:27

    dřevoryt, 11,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Horní soudce

    Položka č.: 221874

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2020 14:26

    dřevoryt, 1976, 19,7 x 13,8 cm, sign. PD K. Toman 76, rám, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook