• Radim Malát

    (1930-1997)

    Radar II.

    Položka č.: 230954

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11

    olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)