Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 280099

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:25

    litografie, 1920, 10,1 x 6,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jan Zrzavý

    Položka č.: 251689

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46

    tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Jan Zrzavý

    K.J. Erben: Kytice - Svatební košile

    Položka č.: 267974

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 16:20

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Vánoce

    Položka č.: 268594

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:07

    ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s vázami, brýlemi a knihou

    Položka č.: 268460

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:42

    tužka, papír, 10,5 x 13,3 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Průvod dívek

    Položka č.: 268459

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41

    litografie, 11,5 x 8,7 cm, sign. Jan Zrzavý, rám, příloha alba SČUG Hollar 1959, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar