Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:50

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:06

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:04

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 18:38

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jarní krajina

    Položka č.: 223903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 20:02

    olej, papír, 15,6 x 11 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Podzimní pohled na vesnici

    Položka č.: 223898

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:52

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 222235

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:44

    olej, plátno, 14,4 x 10,4 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náves s rybníkem

    Položka č.: 222168

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:42

    olej, plátno, 24,8 x 14 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní cesta

    Položka č.: 222160

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:38

    olej, karton, 14 x 9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 257034

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2021 22:52

    olej, papír, 12 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, dolní rohy papíru s malbou odřeny, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Notre Dame

    Položka č.: 251394

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 22:56

    olej, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD J: Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přístav u domků

    Položka č.: 251393

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 22:54

    olej, karton, 13,2 x 19,7 cm, sign. PD J. Dlabal, karton LD ohnutý, malba v danom míste prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přímořské městečko

    Položka č.: 251390

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 22:52

    olej, plátno, 9,2 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232948

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 20:42

    olej, plátno, 20 x 13,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 228219

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:54

    olej, karton, 12 x 9 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 228218

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:52

    olej, karton, 12 x 12 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Hradčanech

    Položka č.: 228216

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:50

    olej, karton, 13 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 228215

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:48

    olej, karton, 11 x 21 cm, sign. PD J.Dlabal, karton vzadu potištěn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hřbitov

    Položka č.: 228208

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 19:46

    olej, plátno, 10,5 x 15 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mexico City

    Položka č.: 218298

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 18:44

    olej, karton, 11,7 x 12 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Tunis

    Položka č.: 218270

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 18:42

    olej, papír, 21,3 x 15,9 cm, sign. PD Dlabal, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Předjaří

    Položka č.: 223905

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:58

    olej, karton, 13 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Taxco (Mexico)

    Položka č.: 219348

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:28

    olej, karton, 12 x 12,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    New York

    Položka č.: 218296

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:16

    olej, sololit, 13,8 x 18 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Avignon

    Položka č.: 218294

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:14

    olej, karton, 10 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 218293

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:12

    olej, sololit, 11 x 15,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 218292

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:10

    olej, karton, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 218291

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:08

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:06

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)