Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 218291

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:08

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:06

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:04

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218274

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:02

    olej, plátno, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London Bridge

    Položka č.: 218273

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2021 19:00

    olej, karton, 10,3 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 255063

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2021 14:42

    olej, karton, 17 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem

    Položka č.: 255060

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2021 14:39

    olej, karton, 12,5 x 18 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 255059

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2021 14:38

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 254646

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    Položka č.: 254643

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:04

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    Položka č.: 254642

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:02

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 254641

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:00

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kortryk (Belgie)

    Položka č.: 218258

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 19:36

    olej, papír, 14,8 x 10,2 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Montevideo (Uruguay)

    Položka č.: 218257

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 19:34

    olej, papír, 10,3 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Berlín

    Položka č.: 218239

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2021 18:32

    olej, plátno, 14,3 x 10,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 251391

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2021 21:30

    olej, karton, 15,9 x 15 cm, sign. PD J. Dlab, PD růžek kartonu ohnutý, malba v daném míste prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    Položka č.: 237878

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:58

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Vltavu v zimě

    Položka č.: 237597

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:54

    olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)