Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    U stanice Vranduk

    Položka č.: 239063

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:02

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dívčí akt

    Položka č.: 281805

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:23

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Stanislav Sedlář

    (1900-?)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 281833

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55

    olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • František Sádovský

    (1909-1992)

    Krajina

    Položka č.: 279830

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54

    olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Přehrada

    Položka č.: 281828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 278933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29

    tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Kahoun

    Silnice

    Položka č.: 281793

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16

    olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Kahoun

    Stavení

    Položka č.: 281794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Hrádek

    (1904-1999)

    Údolí řeky

    Položka č.: 281791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:08

    tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • V. J. Černý

    Řeka

    Položka č.: 281796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    Položka č.: 209406

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:16

    tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Studie

    Položka č.: 216931

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:15

    tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 281815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Monogramista KN

    Výcvik

    Položka č.: 203867

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:05

    tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Oldřich Bohman

    Dívka

    Položka č.: 281847

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 281818

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:48

    olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Zdravý rozum

    Položka č.: 221128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:41

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    Položka č.: 262011

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:36

    pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    Položka č.: 277910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:35

    monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - duben

    Položka č.: 273722

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:28

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Ingrid Gebhart

    Inženýr

    Položka č.: 276806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook