Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:59

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:58

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:57

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:56

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Castrillo

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:55

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:54

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:53

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:52

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:51

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    ExLibris

    Položka č.: 221767

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:50

    litografie, 1997, 13,8 x 9 cm, sign. PD Olga Čechová 97, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:49

    dřevoryt, 36,5 x 29 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Josephus II.

    Položka č.: 221667

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:48

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Spánek

    Položka č.: 221446

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:47

    litografie, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 78/120, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:46

    litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:45

    olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Noční scéna

    Položka č.: 221219

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:44

    uhel, pastel, papír, 29 x 21,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:43

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:42

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:41

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929)

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:40

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:39

    dřevoryt, 16,8 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:38

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:37

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 360 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:36

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Kukla

    Zimní krajina

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 360 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:35

    kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 219825

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:34

    serigrafie, 1992, 49 x 32,5 cm, sign. PD Hořánek 92, pasparta, č. 30/70, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 219815

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:33

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 219794

    Vyvolávací cena: 675 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:32

    pastel, karton, 1980, 31 x 43 cm, sign. PD A. Vernerová 1980, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 675 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:31

    pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Rada

    (1929)

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:30

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 1.350 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook