On-line auction

auction history

  • Jiří Tůma

    Čtyři postavy

    No.: 211962

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:58

    tempera, drawing ink, paper, 41,8 x 29,8 cm, monogrammed RD JT., paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Hana Šuranská

    (1982)

    No.: 202008

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:57

    linocut, 2009, 19 x 32,3 cm, signed RD Hana Šuranská 2008, 7/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Zuzana Šípová

    No.: 189327

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:55

    litografie, 2000, 32,7 x 49 cm, sign. PD Zuzana Šípová 2000, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Dívka s člunem

    No.: 160857

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:53

    aguarelle, tempera, paper, 42,7 x 60,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. I. Kulc, V. Sychra and O. Nejedlý at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Náměstí

    No.: 138317

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:48

    lithograph, 24,7 x 16,7 cm, signed RD Jan Sládek, 76/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Roučka

    Figura

    No.: 203075

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:47

    lithograph, 53,5 x 36,9 cm, signed DM Roučka, 88/100, paper strongly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 740 CZK (27 €)

  • Soňa Randová

    Pozdní odpoledne

    No.: 189328

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:46

    litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    No.: 201958

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:43

    marker pen, paper, 1976, 30,7 x 21,2 cm, signed DM K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    No.: 201961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:42

    drawing ink, paper, 21 x 29,6 cm, signed LD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    No.: 201964

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:41

    marker pen, paper, 30,7 x 21 cm, signed RD K. Oberthor, on the reverse: horse studies, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 245475

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:40

    litografie, 43,2 x 32,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Akt dívky

    No.: 181942

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:38

    tužka, papír, 1984, 62,5 x 40 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Ležící žena

    No.: 201505

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:35

    uhel, papír, 48,7 x 67,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže

    No.: 208098

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Interiér

    No.: 211928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:32

    charcoal, paper, 36,7 x 58,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Pražské mosty

    No.: 213123

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:30

    linoryt, 20,5 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Postava vlka

    No.: 137682

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:27

    charcoal, paper, 1996, 49,7 x 35 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    No.: 99162

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:23

    etching, 32,5 x 24,2 cm, signed RD Moravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Ass…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Moravec

    (1892-1973)

    Na poli (PF 1923)

    No.: 215754

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:22

    tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Gro Laheld Lundh

    Lofoten i August

    No.: 221838

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:19

    lept, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Gro Laheld Lundh, rám, 14/150, práce norského autora, na zadní straně text o autorovi v norštině z roku 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Landová

    Domácí pohoda

    No.: 242179

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Landová

    Hádka

    No.: 242180

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:17

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zámek v Mělníku

    No.: 189337

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:11

    litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    No.: 139097

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:10

    lithograph, 25 x 19 cm, signed DM Hořánek 82, 76/123, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • L. Hoffmanová

    No.: 189322

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:09

    litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Veronika Havelková

    Bambulovníci

    No.: 189324

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:07

    litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    No.: 111278

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:05

    lithograph, 2000, 30,1 x 34,4 cm, signed RD Filipiová 2000, 8/27, from the collection of works of students (and professors) of the Secondary Graphic Art School in Jihlava in 1997-2001 (nultý ročník přípravky na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Smog

    No.: 201878

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:04

    watercolour, pencil, paper, 2004, 29,6 x 42 cm, signed LD Číhal 04, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Číhal

    Sochař Příroda - cyklus Samorosty

    No.: 201879

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:03

    6x watercolour, pencil, paper, 1x pencil, paper, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, all of them signed LD Čí 04, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 160 CZK (6 €)

  • Josef B. Cinibulk

    (1876-1944)

    Zřícenina hradu

    No.: 199817

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2020 18:02

    pastelka,uhel, papír, 20,8 x 44 cm, na zadní straně popsáno, pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)