Karel Dlabola
(1902-1998)
Borovice nad mořem
No.: 280997Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:07
litografie , 1969, 15 x 21, ´5 cm, sign PD Karel Dlabola 1969, 3/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Havrani (PF 1986)
No.: 280998Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:06
dřevoryt, 1985, 5,1 x 9,7 cm, sign. PD Karel Dlabola, 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Pobřeží na Brači
No.: 280999Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:05
litografie , 1969, 16 x 20,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1969, 27/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
V Malé Tatře
No.: 281000Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:04
dřevoryt , 1965, 10,3 x 15,3 cm, sigm. PD Karel Dlaboha 1965, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Večer na chalupě
No.: 281001Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:03
litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Karel Dlabola
(1902-1998)
Indiánské léto v Torontu
No.: 281002Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:02
litografie , 1982, 10,4 x 24,2 cm, sign. PD Karel Dlabola 1982, 78/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Bělohradská zima
No.: 281003Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:01
litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Dlabola
(1902-1998)
Stará pinie nad mořem
No.: 281004Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:00
litografie , 1987, 22,1 x 34,8 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Vinopal
Z kopce
No.: 221107Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jolana Pavelková
Noty potmě
No.: 220272Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:40
fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
Hraboš I.
No.: 250711Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:39
bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Hraboš II.
No.: 250712Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:38
bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Petr Baďura
Abstrakce
No.: 220345Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:37
fotografie, 2000, 23,8 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Fotogram - Tušení stínu a souvislostí
No.: 220346Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:36
fotografie, 2001, 23,7 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Klaviatůra u F. Galla
No.: 259280Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:35
fotografie, 1999, 23,8 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
U Karlova mostu
No.: 259281Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:34
fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
Still life v kuchyni
No.: 259282Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:33
fotografie, 2000, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Baďura
I toto je život
No.: 259283Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:32
Current price: 250 CZK (11 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 273771Auction price: 6.500 CZK (271 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:31
oil, painter's cardboard, 17 x 30,3 cm, signed lower/right L. Vlodek, rám, on the back side MSMU label with description, small scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Arna Vazačová
No.: 266579Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:30
akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Lubomír Štefka
Abstraktní krajina
No.: 265075Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:28
kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Lubomír Štefka
No.: 281079Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:27
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
No.: 277877Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:26
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
František Schmoranz?
Setkání (Die Begenung)
No.: 246574Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:25
tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Oberthor
Pranostika - březen
No.: 273721Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:24
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Egyptské dobrodružství
No.: 218006Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:23
tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Dívka a voják
No.: 218007Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:22
tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Lovecké zátiší I.
No.: 277318Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:21
oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, rám, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Lovecké zátiší II.
No.: 277319Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:20
Abstrakce
No.: 281077Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)