• Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Holubice (Kniha Danušky Kunešové)

    Položka č.: 226994

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:44

    dřevoryt, 7,6 x 6,5 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 225506

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:38

    dřevoryt, 1937, 16,4 x 11,5 cm, PD značeno ve štočku J.V. 37, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knih A. Dolenský

    Položka č.: 225489

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:36

    dřevoryt, 11,5 x 5,7 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Z dopisu J. Váchala J. Portmanovi 22.12.1918 (fond J. Portman): "Jako o mnohé, přišel jsem i o štoček otištěný v Dol. Mod. Graf., pan Dolanský je takovej pán, že nedostanu od něho ani exlibris pro něho (beztak zadarmo skoro) …

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Cheben

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    Položka č.: 239019

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:16

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • J Černý

    Pohled do uličky

    Položka č.: 239009

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:04

    linoryt, 1961, 19 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • J Černý

    U stromu

    Položka č.: 239008

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:02

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Na ulici před domy

    Položka č.: 239007

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:00

    linoryt, 1961, 19,3 x 19,3 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hodina písma

    Položka č.: 238164

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:54

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 290 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Muži a jejích koně

    Položka č.: 238163

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:52

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

    Vítání

    Položka č.: 238162

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:50

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 280 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:46

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    Položka č.: 238150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:32

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:30

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    Položka č.: 237963

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

    Mince

    Položka č.: 237869

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:56

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237506

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:38

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Staré Město

    Položka č.: 225109

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:50

    litografie, 1985, 35,2 x 38,5 cm, sign. PD FZálešák 1985, 135/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Dívčí profil s květy šafránu

    Položka č.: 137675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:49

    dřevoryt, 45,7 x 24,3 cm, značeno PD v tisku JW, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Jezdec

    Položka č.: 137676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:48

    dřevoryt, 17,9 x 45,2 cm, značeno LD v tisku JW, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lidka Šístek

    Květinářka s nůší

    Položka č.: 216570

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:47

    koláž na malovaném pozadí, 1918, 63 x 45 cm, sign. PD 1918 Lidka Šistek, rám, obraz od lidového tvořitele Lidky Šistka, který maloval na zakázku rovněž vějíře či lístky do památníků, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)