• Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 242788

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muzikanti (PF 1932)

    Položka č.: 242736

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:08

    dřevoryt, 1931, 13,6 x 9,5 cm, sign. PD J. Fleisig 1931, v grafice text: P. F. 1932; Ing. B. Petrlík, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Klaun (PF 1933)

    Položka č.: 242735

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:06

    barevný dřevoryt , 1932, 11,1x 7 cm, sign.PD J. Fleisig 1932, tištěno na hedvábný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Svět v ohrožení (PF 1941)

    Položka č.: 242732

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:04

    lept, 1940, 13,5 x 7,6 cm, sign.PD 1940, text v grafice: Co čech bratru může přáti v novém roce 1941 K. Suda s rodinou, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    Položka č.: 242731

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:02

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, zažloutlý papír, mimo tisk po okrajích papír mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 235084

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 00:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 235021

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:58

    lept, kombinovaná technika, papír, 1990, 32,4 x 21,3 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Konvalinky

    Položka č.: 235020

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:56

    lept, kombinovaná technika, papír, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Kateřina Černá, č. 4/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Strony (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 234829

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:48

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Růže (Ex libris Dušana Pitteová)

    Položka č.: 234828

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:46

    dřevoryt, 10,4 x 10 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:44

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kinský Karel

    (1901-1969)

    Kostelík

    Položka č.: 231355

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:42

    lept, 1953, 5,7 x 4,7 cm, sign. PD Kinský Karel 53, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    Položka č.: 231187

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:40

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Peter Šobr

    S můrem na kůře

    Položka č.: 231145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:38

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:36

  • Mikoláč Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 228785

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:30

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228770

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    Položka č.: 228408

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 228401

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 228286

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Židovských hřbitovů

    Položka č.: 228213

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:16

    olej, plátno, 15 x 10 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na hřbitov

    Položka č.: 228210

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:14

    olej, papír, 14,5 x 10,5 cm, sign. LD J.Dlabal, pravý horní roh lehce ohnutý, spodní strana nepatrně natžená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 228160

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:12

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)