• Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    Položka č.: 217219

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:16

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Miroslav Polák

    Ex libris R. Pribyš

    Položka č.: 217211

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:10

    litografie, 2000, 10,2 x 8 cm, sign. PD M. Polák 2000, č. 99/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • František Bělohlávek

    (1924-?)

    Ex libris R. Klinkovský

    Položka č.: 217209

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:06

    dřevoryt, 9,3 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    Ex libris manželů Paroubkových

    Položka č.: 217208

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:04

    dřevoryt, 1945, 8,8 x 6,7 cm, PD značeno ve štočku KK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    Položka č.: 217198

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:02

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Luth

    Položka č.: 213801

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:52

    pastel, akvarel, papír, 1941, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD Luth 41, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy

    Položka č.: 210657

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na židli

    Položka č.: 210133

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:36

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:30

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 208163

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:26

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zámek Kribstein

    Položka č.: 243003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 22:00

    tisk, papír, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Roubenka u potoka

    Položka č.: 243000

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 21:56

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 242991

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 21:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Mísa s jablky (PF 1971)

    Položka č.: 242869

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 21:36

    dřevoryt, 1971, 5,5 x 9,1 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pa…

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Růže (P. F. 1961)

    Položka č.: 242868

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 21:34

    dřevoryt, 1960, 11,7 x 8 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytice (PF 1976 Kutálek)

    Položka č.: 242682

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:58

    glazovaná hlína, reliéf, 1975, 11,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    Plačící děvče

    Položka č.: 242400

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:48

    pero, papír, 16,9 x 33,5 cm, lehce zašlý papír, horní levý roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    Položka č.: 242306

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:33

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    Položka č.: 242307

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:32

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Medaile Mobilizace československé armády, 1938

    Položka č.: 242305

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:28

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 38,61 mm, váha 26 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírové pouzdro, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, původně součást setu 3 medailí "Češi ve válce", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Vázy za oponou

    Položka č.: 241730

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:24

    dřevoryt, 16,3 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, v rozích mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:22

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Svolinský

    Kostel

    Položka č.: 241502

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:18

    akvarel, papír, 8 x 12,8 cm, sign. LD K. Svolinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Panuška

    (1872-1958)

    Dražba

    Položka č.: 241465

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:16

    tužka, papír, 25,7 x 36,5 cm, sign. PD Panuška, rám, vzadu ve výřezu: Panuška Lipnice n/ Sáz, vzadu opsáno, na papíře zažloutlé skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrnčíř

    Položka č.: 240980

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 20:06

    lavírovaná tuš, papír, 26 x 18 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kovář?

    Dvojice

    Položka č.: 240801

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 19:56

    pero, papír, 30 x 19 cm, sign. LD, pasparta, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Záře nad údolím (Ex Libris Klaus Rödel)

    Položka č.: 239022

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 19:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Cheben

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    Položka č.: 239021

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 19:26

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 238954

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 19:14

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)