• Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník v bárce

    Položka č.: 238803

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:14

    suchá jehla, 10 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Básník a hrdlička

    Položka č.: 238802

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:13

    suchá jehla, 12 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník na loďce

    Položka č.: 238800

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:11

    suchá jehla, 7,3 x 6,2 cm, sign. PD P. Malý, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    Položka č.: 238795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslava Zychová

    Za úplňku

    Položka č.: 238791

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 16:02

    lept, 1975, 7,7 x 5,1 cm, sign. PD M Zychová 75, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    Kříže

    Položka č.: 238780

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 15:51

    suchá jehla, 1975, 13 x 8,5 cm, sign. PD K. Šafář 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • R. Braun

    Portrét E. Beneše

    Položka č.: 229014

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 15:25

    litografie, 1936, 60 x 43 cm, monogr. LD RB, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • R. Braun

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 229013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1934, 60 x 43 cm, sign. PD RBraun 1934, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pavel Roučka

    Ruth

    Položka č.: 226519

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:41

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Bosou nohou

    Položka č.: 226518

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:40

    litografie, 29,2 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Dvě ženy

    Položka č.: 226517

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:39

    litografie, 29,1 x 21,7 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Do boje

    Položka č.: 226475

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:34

    litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Básník

    Položka č.: 238759

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 17:10

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 17:08

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

    Kázání

    Položka č.: 233503

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 230622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:57

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    Položka č.: 225144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:15

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Jirků

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:14

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Z cirkusu

    Položka č.: 220336

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 14:28

    litografie, 1945, 21,7 x 17,2 cm, sign. DU L.J. Kašpar 1945, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šafář

    5x Ex Libris

    Položka č.: 220284

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 14:05

    5x lept, 12 x 8 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    Položka č.: 220270

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:39

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:36

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    Položka č.: 220262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Ota Janeček

    Ex Libris VB

    Položka č.: 220206

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:31

    linoryt, 9,6 x 12,8 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:20

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 218776

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:19

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladislav Röhling

    (1880-1945)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217508

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:11

    dřevoryt, 18,9 x 12,6 cm, sign. PD V. Röhling, LD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Radeckého náměstí

    Položka č.: 217493

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:01

    litografie, 40,5 x 41 cm, PD značeno na kameni KKostial, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)