• Henry Fantin-Latour

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 244183

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:32

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 20:14

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zlý host

    Položka č.: 243322

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:56

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 25,8 cm, sign. PD U., pod obrázkem text : Pane Josef, esli mi přinesou tu vepřovou tak studenous jako byla ta polívka...tak jim z toho jejích fraku nadělám smokink., zažloutlý papír, na levých rozích apíru dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zbyněk Semerák

    (1951 -2003)

    Pohled na město

    Položka č.: 243010

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:50

    serigrafie, 1976, 44 x 18 cm, sign. PD Semerák, pasparta, pasparta otřepena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Humr

    Položka č.: 243002

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:36

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 242990

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:28

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    Položka č.: 242986

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:22

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    Položka č.: 242981

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 19:14

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 245914

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 17:34

    litografie, 2010, 48,5 x 34,8 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 74/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 244222

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2020 17:16

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kozy

    Položka č.: 249242

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:52

    suchá jehla, 8,7 x 7,6 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Cesta do Egypta

    Položka č.: 249241

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:50

    suchá jehla, 7,8 x 11,3 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 249199

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:30

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, sign. PD J.Váchal, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 249100

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Oslík

    Položka č.: 248985

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 23:01

    litografie, 1967, 37 x 28,7 cm, sign. na kameni PN Oberthor 67, rám, papír mírně zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Můstek

    Položka č.: 248965

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 22:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 248903

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 22:38

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Přístav

    Položka č.: 242362

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 21:52

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, levý okraj a část horního okraje lehce ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Paulus

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 240759

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 21:30

    olej, sololit, 1994, 19,4 x 30,3; cm, sign. LD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 20:56

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arnošt Zabloudil Sobotek

    (1895)

    Zasněžená krajina / Předměstí

    Položka č.: 237901

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 20:54

    kvaš, papír, 15 x 18,5 cm, sign. LD A. Zabloudil Sobotek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 20:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    Položka č.: 220884

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:46

    olej, plátno, 21 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čertovka

    Položka č.: 220876

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:38

    olej, karton, 17 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze večer

    Položka č.: 220875

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:36

    olej, karton, 18,5 x 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, kresba na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 218536

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:30

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník a Pohled na důl (Čestné uznání)

    Položka č.: 218535

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:28

    litografie, 24 x 16 a 9 x 17,5 cm, 1 x sign. L. Stejskal, č. 159/160, Čestné uznání za vzorné plnění pracovních úkolů, vydala správa závodu a závodní výbor ROH dolu Jan Šverma, n.p. Lampertice, dvojlist uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špil…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rudé náměstí ( Moskva)

    Položka č.: 218295

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:16

    olej, sololit, 17,8 x 14 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213784

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 19:06

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kobyla s mládětem

    Položka č.: 249618

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 17:42

    litografie, 19 x 15 cm, sign. PD Voj. Sedláček, lehce zažloutlý papír, LD pod grafikou malý flíček od vody; na horním okraji papíru drobné žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)