• František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 245580

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 23:04

    tužka, kvaš, papír, 1970, 16 x 43 cm, LD monogr. FH 70, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Manželské etudy

    Položka č.: 245576

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:56

    kresba na ultrafanu, akvarel, 16 x 22 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 245575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zahleděná

    Položka č.: 245567

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:38

    olej, plátno, 26,5 x 21 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy u kamen

    Položka č.: 245561

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 245260

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:52

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 244543

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:46

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohádkový strom

    Položka č.: 244541

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    Položka č.: 244532

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:26

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 244521

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:10

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Komenský se loučí s vlastí

    Položka č.: 244516

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 21:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Venezia - Panorama

    Položka č.: 244514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 20:56

    tisk, 10 x 11,5 cm, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 244151

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 20:37

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kvetoucí tráva

    Položka č.: 243756

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Modré kvítky

    Položka č.: 243755

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Červený květ

    Položka č.: 243754

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 20:12

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hora

    (1913-2004)

    České středohoří

    Položka č.: 243745

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 19:56

    linoryt, 1987, 17,7 x 26,7 cm, sign. PD Fr. Hora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M. Pretsch

    Rozhledna

    Položka č.: 243744

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 19:54

    tuš, papír, 24,2 x 16 cm, sign. PD M. Pretsch, nalepeno na papíru, podkladový papír mimo kresbu zažloutlý, a poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    Obecní dům

    Položka č.: 243743

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 19:52

    ocelorytina, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD J Herčík, látková pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    U koní

    Položka č.: 243733

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 19:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Toyen

    (1902-1980)

    Obilí

    Položka č.: 243725

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 19:24

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Michal Vondráček

    Bránna Panny

    Položka č.: 238385

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2020 20:36

    ocelorytina, 13 x 10 cm, sign. UD M. Vondráček, č. 80/100, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Z římského karnevalu Nectora Berlioze

    Položka č.: 227184

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2020 20:02

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, člen SČVU Hollar,…

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Ferie dětství

    Položka č.: 227183

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2020 20:01

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, sign. DU J. Šerých 2012, autorský tisk, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura …

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Starý mim

    Položka č.: 227182

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2020 20:00

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, sign. PD J. Šerých 2012, autorský tisk, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura …

  • L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    Položka č.: 217248

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:40

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Ladislav Lamač

    Položka č.: 217222

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:22

    dřevoryt, 9,7 x 5,5 cm, sign. PD Kubeczka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Dušan Sazovský

    Položka č.: 217221

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 10 x 5,8 cm, sign. PD Kubeczka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    Položka č.: 217219

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 06. 2020 23:16

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)