• Eduard Klika

    Zpěv organů

    No.: 257015

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:18

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, horní okraj papíru ušpiněn,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 257020

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:20

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 257029

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:22

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odku…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Kopp

    Palermo - rybí trh

    No.: 257030

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:24

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, o…

  • Pavel Kopp

    Palermo - sgrafito

    No.: 257031

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:26

    fotografie, 2017, 16,7 x 25,5 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, o…

  • Pavel Kopp

    Neapol - funus

    No.: 257032

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:28

    fotografie, 1973, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, od…

  • František Tichý

    (1896-1961)

    The Raven / Havran

    No.: 257035

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:30

    suchá jehla, 17,5 x 10,5 cm, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Josef Trunke

    Vysoké Tatry

    No.: 257122

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:32

    olej, karton, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Trunke, rám, na zadní straně štítek s popisem autora,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Jiří Kamenický (Lískovec)

    Březový háj

    No.: 257125

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:34

    olej, sololit, 31 x 40,5 cm, sign. LD J. Kamenický, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    No.: 257127

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:36

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    No.: 257128

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:38

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Letní les

    No.: 257129

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:40

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Rozbouřené moře

    No.: 257131

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:42

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • F. Duša

    Orava II

    No.: 257137

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:44

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • F. Duša

    Orava III

    No.: 257138

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:46

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • F. Duša

    Orava IV

    No.: 257139

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:48

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Eton College

    No.: 257307

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:50

    litografie, 1858, 27,5 x 40,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    No.: 257343

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:52

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association o…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Franz Kline

    (1910-1962)

    Franz Kline

    No.: 257344

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:54

    tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Karel Nepraš 1960-2000

    No.: 257348

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:56

    tisk, plakát, formát A1 cm, , the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    No.: 257349

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:58

    tisk, plakát, formát A1 cm, , the private study

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ostatky ráje

    No.: 257351

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:00

    tisk, plakát, 2014, formát A1 cm, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Grafika

    No.: 257354

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:02

    tisk, plakát, 96 x 58 cm, při okrajích mimo tisk pomuchlaný papír, 2 x cca 3 cm natrženo, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Bím 66 retrpspektiva s podpisem

    No.: 257361

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:04

    tisk, plakát, formát A1 cm, sign. PD Tomáš Bím 013, , the private study

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Jiří Kolář 29.9. - 24.11.1991

    No.: 257368

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:06

    tisk, plakát, 59 x 41,5 cm, plakát k výstavě v Galerii u Bílého jednorožce v Klatovech, papír při okraji nepatrně pomuchlán, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Dagmar Hochová

    (1926-2012)

    Dagmar Hochová dětem

    No.: 257369

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:08

    tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jindřich Štreit

    Zabavené fotografie

    No.: 257382

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:10

    tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluvek and J.Jemelkova at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of the group Q, The Union of Olomouc Fine Artists, The Union of Free Photography - The Prague House of Photography, UB

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (velká samice, dospělá)

    No.: 257419

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:12

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis …

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    No.: 257426

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:14

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samice)

    No.: 257427

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 20:16

    Current price: 350 CZK (15 €)