• Lada Zemánková

    San Felice

    No.: 151

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:30

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Roberto Formigoni

    Tulák v krajině

    No.: 152

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:31

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Roberto Formigoni

    Serie Dei Globe

    No.: 153

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:32

    kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám

    Děvče se džbánem

    No.: 154

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:33

    olej, překližka, 59 x 36 cm, rám

  • Adolf Heller

    (1887-1952)

    Mečíky

    No.: 155

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:34

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Josef Ruszelák

    Modrý les (diptych)

    No.: 156

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:35

    pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the member of UVU, the group 5+2, Q, The Association of Czech Graphic Designers, SVUM Hodonin

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Dana Holá

    (1938-2007)

    Kytarová meditace

    No.: 157

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:36

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Václav Košnář

    (1909-1970)

    Daň hornické práce

    No.: 158

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:37

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    (1891-1983)

    Svážení obilí

    No.: 159

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:38

    olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    Siločáry

    No.: 160

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:39

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Postava

    No.: 161

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:40

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Velvary od Křížku

    No.: 162

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:41

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Chalupy

    No.: 163

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:42

    olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Dušan John

    (1925-?)

    Trnka

    No.: 164

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:43

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Ludvík Kopka

    (1905-?)

    Bouzov

    No.: 165

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:44

    intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Loštice

    No.: 166

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:45

    akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Les

    No.: 167

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:46

    pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • K. Novák

    Trosky

    No.: 168

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:47

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    No.: 169

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:48

    pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Joža Úprka (připsáno)

    (1861-1940)

    Studie krojovaných hlav

    No.: 170

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:49

    olej, plátno, 45 x 152 cm, rám

    Current price: 80.000 CZK (3.334 €)

  • František Michl

    (1901-1977)

    Bořice

    No.: 171

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:50

    olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Sbíraní brambor

    No.: 172

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:51

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Rosice

    No.: 173

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:52

    olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám

    Kouřim

    No.: 174

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:53

    olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Modrý kříž

    No.: 175

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:54

    olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Chalupa

    No.: 176

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:55

    akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Koliba u Rusínů

    No.: 177

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:56

    olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, disciple of Prof. Julius Mařák, Antonín Slavíček and Rudolf Otto von Ottenfeld at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Cesta

    No.: 178

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:57

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Valašské chalupy

    No.: 179

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:58

    olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám

  • Lucie Jiřičková

    (1970)

    Studie květin

    No.: 180

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:59

    pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám