• Jaroslav Válek

    Sokolník-Velká Morava

    No.: 260291

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 12. 2021 18:54

    slepotisk, 12 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Člověče měj rozum

    No.: 260223

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2021 18:55

    koláž, papír, 2009, 29,5 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Mirka Věrčáková

    Láska není perníček

    No.: 260222

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2021 18:56

    koláž, papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Mirka Věrčáková

    Carpe Diem

    No.: 260221

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2021 18:57

    koláž, tempera, papír, 24,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Pohled na kostel

    No.: 208298

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:02

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    No.: 208855

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:06

    linoryt, 20 x 17,3 cm, sign. DU V. Kotasová, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:10

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    No.: 217452

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:12

    propiska, 14,5 x 19 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    No.: 217458

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:14

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Pařík

    Taxi

    No.: 217459

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:16

    fix na papíře, 21 x 28 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Hlavy

    No.: 217469

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:18

    pastel, papír, 17,5 x 21 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    No.: 217477

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:20

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • V. Michal

    Mušle

    No.: 217666

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:22

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    No.: 217679

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:24

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    No.: 217703

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:26

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 29/110, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 217708

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:28

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:30

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    No.: 218175

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:32

    litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    No.: 218500

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:34

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associati…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Zimní hry

    No.: 218836

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:36

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zdravení Ježíška

    No.: 218860

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:38

    dřevoryt, 9 x 13 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek

    No.: 218861

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:40

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    No.: 219353

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:42

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    No.: 219579

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:44

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    No.: 221751

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:46

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    No.: 222253

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:48

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    No.: 223695

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:50

    etching, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. RD Clara Istlerová, No. 1/2, paper at the edges crumpled, , the disciple of F. Muzika

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    No.: 223920

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 12. 2021 18:52

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)