• Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris J.A. Váňa

    No.: 259107

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:16

    suchá jehla, 1949, 16,5 x 12,2 cm, PD značeno v desce V 49., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Fixa

    No.: 259108

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:17

    litografie, 1944, 14,7 x 8 cm, sign. PD Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Fr. Peřiny

    No.: 259109

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:18

    litografie, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exliris PV

    No.: 259110

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:19

    dřevoryt, 12,5 x 11,8 cm, sign. DU Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři stromy

    No.: 259395

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:20

    dřevoryt, 1960, 28 x 45 cm, sign. PD Komárek 60, rám, č. 10/20, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Hlava koně

    No.: 259396

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:21

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Domeček

    No.: 259408

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:22

    pencil, paper, 14,4 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Ruka s nápisem Konec

    No.: 259517

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:23

    charcoal, paper, 35 x 35 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Michal Cihlář

    Pan Dyrynk

    No.: 259625

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:24

    linocut, 2001, 21 x 12,8 cm, signed lower/right Michal Cihlář, portrait of the printer and bibliophile Martin Dyrynek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • E.J. Dyck

    Toaleta

    No.: 260161

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:25

    olej, karton, 1908?, 39 x 17 cm, sign. LD E. J. Dyck 1908?, rám, malba místy lehce poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

    Pohled na Trosky

    No.: 260163

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:26

    olej, plátno, 2019, 24 x 30 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    U rybníka

    No.: 260164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:27

    Current price: 500 CZK (21 €)

    U řeky

    No.: 260165

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:28

    olej, plátno, 27 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    No.: 260166

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:29

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Studie stromu

    No.: 260167

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:30

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Kleopatra na Nilu

    No.: 260169

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:31

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Monogramista VD

    No.: 260170

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:32

    olej, plátno, 1971, 50 x 75 cm, monogr. PD VD 71, plátno místy lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Trosky

    No.: 260171

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:33

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Marie Čmelíková

    Kytaroidní variace pro Milana

    No.: 260172

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:34

    olej, překližka, 2012, 41 x 55 cm, monogr. PD MČ 2012, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiřina Palková

    Dětství

    No.: 260176

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:35

    koláž, 1995, 25 x 16 cm, sign. PD Palková 95, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiřina Palková

    Cesta

    No.: 260177

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:36

    koláž, 1981, 15,3 x 19,8 cm, sign. PU Palková, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše se silikonovými implantáty

    No.: 260178

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:37

    kombinovaná technika, sololit, 2012, 29 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Bez drahé polovičky

    No.: 260179

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:38

    koláž, 2001, 7,5 x 7,5 cm, sign. LN J. Palková, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Zátiší s amforou

    No.: 260180

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:39

    koláž, 1969, 17,5 x 12,5 cm, pasparta, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Zlomené pírko

    No.: 260181

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:40

    tisk, 12 x 16,5 cm, sign. LD J.W. Palková, rám, vzadu autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiřina Palková

    Kreslený humor

    No.: 260182

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:41

    fix, tužka, papír, 21 x 15,5 cm, sign. PD JiWiPa, vzadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Kreslený humor

    No.: 260183

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:42

    fix, tužka, papír, 15,3 x 21 cm, sign. uprostřed JIWIPA, vzadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Kreslený humor

    No.: 260184

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:43

    fix, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. uprostřed JIWIPA, vzadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Kreslený humor

    No.: 260185

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:44

    fix, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD J.W. Palková, vzadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Kreslený humor

    No.: 260186

    Planned termination: 19. 01. 2022 15:45