Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:30

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:31

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 242979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:32

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    No.: 242981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:33

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:34

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:35

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    No.: 242985

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:36

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    No.: 242986

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:37

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    No.: 242988

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:38

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    No.: 243125

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:39

    kolorovaný dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter), uprostřed přeloženo, při okrajích skvrny od vody,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    No.: 243126

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:40

    dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter),

    Karlovy Vary

    No.: 243260

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:41

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm,

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 243332

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:42

    linořez, novější otisk z původní matrice, 11,1 x 7,7 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Bežící zajíc

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:43

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 9 x 8,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův,, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Second…

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:44

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:45

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    No.: 243336

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:46

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    No.: 243358

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:47

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    No.: 243359

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:48

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    No.: 243360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 243361

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:50

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    No.: 243362

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    No.: 243363

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:52

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    No.: 243365

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:53

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    No.: 243366

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:54

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    No.: 243367

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:55

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    No.: 243368

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:56

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    No.: 243369

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:57

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 243370

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:58

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 243371

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:59

    Current price: 800 CZK (30 €)