• Jan Vladislav

    (1923-2009)

    Milostný hlas

    No.: 260504

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:19

    kniha, 21x15 cm, podpis Jana Vladislava, frontispis Jiří Šindler, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 62 s., brožovaná, desky mírně zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Vladislav

    (1923-2009)

    24 sonetů o štěstí a lásce

    No.: 260505

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:20

    kniha, 22x15,5 cm, podpis Jana Vladislava (překl.), ob. K. Štětkař, vydala Slezská literární skupina, Ostrava 1946, 57 s., brožovaná, zažloutlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Bár

    Jaro a dým

    No.: 260506

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:21

    kniha, 21,5x15 cm, podpis s věnováním autora na předsádce, frontispis a úprava Aljo Beran, vydal Čeněk Beran, Olomouc 1935, 51 s., volné listy v obálce, obálka mírně zašlá a na hřbetu vybledlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Jan Pilař: Stesk Orfeův

    No.: 260507

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:22

    kniha, 21,5x15,5 cm, obálka a úprava Jaroslav Šváb, podpis Jana Pilaře, vydal Václav Petr, Praha 1944, 85 s., brožovaná, desky mírně zašlé a zažloutlé , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member …

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Aljo Beran

    František Nechvátal: Slunovrat

    No.: 260508

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:23

    kniha, 21,5x15 cm, sign. dřevoryt ve frontispisu a úprava Aljo Beran, podpis autora v tiráži, přednostní výtisk, 3. sv. sbírky Plamen, vydal Čeněk Beran, Olomouc 1933, ex. 21/400, brož., 85 s., desky zašlé, frontispis v horní části roztřižen, jinak velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrov…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otokar Fischer

    Hlasy

    No.: 260509

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:24

    kniha, 21x15 cm, podpis Otokar Fischer, ed. Aventinum, vydal O. Štorch-Marien, Praha 1923, ex 263/650, 40 s., brožovaná, okraje desek otřepené a vybledlé , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Anna Maria Tilschová

    (1873-1957)

    Dědicové

    No.: 260510

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:25

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jarmila Novotná

    (1907-1994)

    Byla jsem šťastná

    No.: 260511

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:26

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Studené nebe

    No.: 260512

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:27

    kniha, 21,5x15,5 cm, podpis Josefa Hiršala, il. A. Paderlík, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 80 s., brožovaná, desky ušpiněné a na hřbetu poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Fischl

    (1912-2006)

    Franz Werfel: Básně

    No.: 260513

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:28

    kniha, 20,5x15 cm, podpis překladatele Viktora Fischla v titulu, ob. a frontispis Jan Zrzavý, vydal Václav Petr, Praha 1948, 82 s., poloplátěná s obálkou, obálka zažloutlá a zašlá, zadní předsádka politá, listylehce zvlněné, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Václav Bláha

    Robert Konečný: Tůně

    No.: 260514

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:29

    kniha, 20,5x15,5 cm, podpis, obálka a úprava Václav Bláha, vydal Václav Petr, Praha 1949, poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá a natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Miroslav Florian

    Snubní prsten

    No.: 260515

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:30

    kniha, 21,5x15x5 cm, básníkova prvotina, podpis Miroslav Florian, vydal nákladem vlastním, Kutná Hora 1948, sešit, 24 s., desky mírně vybledlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jeanne DOrge

    (1879-1964)

    Voice in the Circle & Lobos

    No.: 260516

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:31

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Vlasta Horská

    (1907-1980)

    Na rozcestí

    No.: 260517

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:32

    kniha, 21,5x15 cm, obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Miloš Jirko: A přece!

    No.: 260518

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:33

    kniha, 21,5 x 13,5 cm, podpis a věnování autora Zd. Kalistovi, obálka a frontispic František Tichý, vydalo Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno 1946, 100 s., desky mírně vybledlé a zašlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member o…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Gerard de Nerval: Chiméry

    No.: 260519

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:34

    bibliofilie, 14x9 cm, signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hora

    Strom v květu

    No.: 260520

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:35

    kniha, 19,5x13,5 cm, podpis v titulu Jos. Hora ,ob. a titul. kresba V. H. Brunner, ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1920, brož., 65 s., desky zašlé, na hřbetu lehce odřené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otto František Babler

    Ruské apokryfy

    No.: 260521

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:36

    kniha, 18x13,5 cm, podpis překladatele O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, vydaly Hlasy, Olomouc 1931, ex. 37/400, brož., 50 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Hermína Melicharová

    Rabíndranáth Thákur: Země karet

    No.: 260522

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:37

    kniha, 21x13,5 cm, 6x sign. dřevořez, ob. , úprava a podpis Hermína Melicharová, podpis Dušan Zbavitel (překlad), vydalo Nakladatelství Čsl. výtvarných umělců, Praha 1962, bez vazby v obálce, 77 s., desky zažloutlé a při okrajích otřepené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Kožík

    (1909-1997)

    Antologie bulharské poezie

    No.: 260523

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:38

    kniha, 20x12,5 cm, podpis a věnování překladatele Fr. Kožíka malíři Fr. Grussovi, vydalo Sdružení bulharských zemědělských akademiků, Brno 1930, ex. 93/500, brož., 90 s., stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Otto František Babler

    Dětské legendy

    No.: 260524

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:39

    kniha, 19x14 cm, podpis O. F. Babler (překl.) a Ant. Lískovec (typograf), 2 dřevoryty Marie Florianová, ed. Hlasy, vydal O.F. Babler, Olomouc 1936, ex. 61/350, brož., 30 s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Kubka

    (1894-1969)

    Dvojníci a sny

    No.: 260525

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:40

    kniha, 21 x 14,5 cm, podpis a dedikace autora, úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 124. svazek edice Aventinum, vytiskli Kryl a Scotti v Novém jičíně, č. 121, 68 s., nepůvodní plpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Klášterský

    (1866-1938)

    Chodský písně

    No.: 260526

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:41

    kniha, 18,5 x 12,5 cm, podpis a věnování Ant. Klášterský, vydal J. Otto, Praha 1926, 81 s., brož., zašpiněná, při okraji a na hřbetu potrhaná obálka, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Olga Scheinpflugová

    (1902-1968)

    Stesk

    No.: 260527

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:42

    kniha, 20 x 12,5 cm, podpis autorky, obálka Ed. Milén, vydal Fr. Borový, Praha 1939, 38 s., brož., obálka při okrajích lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Olga Scheinpflugová

    (1902-1968)

    Kouzelná obálka

    No.: 260528

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:43

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Olga Scheinpflugová

    (1902-1968)

    Skleněná koule

    No.: 260529

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:44

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Grafika - Obrazy

    No.: 260530

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:45

    katalog, 20 x 20 cm, katalog k výstavě s org. sign. dřevorytem (14,8 x 9,8) V. Komárka, vydala Orlická galerie, Opočno 1979, 1300 výtisků z 500 číslovaných, na obálce drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Jiří David: Vladimír Komárek

    No.: 260531

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:46

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alexandr Solženicyn

    (1918-2008)

    Souostroví Gulag I-III

    No.: 260532

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:47

    3x kniha, 18,5 x 11,5 cm, vyd. Konfrontace, Curych, 1974, 1976, 1982, pův. brožované vazby, 569, 603, 528s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Ladislav Čepelák 65

    No.: 260533

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:48

    soubor 50 původních grafik, 1989, 43,5 x 31,5 cm, vše signováno, 40/62, vydáno k 65. narozeninám autora, soubor prací žáků prof. Čepeláka na AVU v Praze, zastoupení autoři: L. Čepelák, J. Altmann, M. Axmann, M. Blabolilová, M. Bravenec, J. Černý, L. Dušek a M. Sukdoláková, M. Fišák, J. Hampl, P. Ham…

    Current price: 19.000 CZK (792 €)