On-line auction

.

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    No.: 221404

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:17

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    No.: 221403

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:18

    collage, paper , 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. lower/right VF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Gnatta

    V severní Africe

    No.: 239597

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:19

    akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    No.: 244076

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:20

    olej, dřevotříska, 56 x 42 cm, sign. LD Hubsch 1928, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    No.: 239705

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • František Jiroudek

    (1914)

    Děvče s chlebem

    No.: 244251

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:22

    litografie, 38,1 x 17 cm, sign. LD F. Jiroudek, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • B. Jonák

    Břízky

    No.: 245806

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:23

    alej, dřevo, 25 x 31 cm, sign. PD B. Jonák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    No.: 244290

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:24

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    No.: 244082

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:25

    tempera, běloba, papír, 29 x 38,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    No.: 236784

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • J. Kozelka

    Na kraji lesa

    No.: 245823

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:27

    olej, karton, 24 x 31,5 cm, sign. PD J. Kozelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Mareš

    (1888-1938)

    Lesík

    No.: 244085

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:28

    olej, karton, 32 x 39 cm, sign. PD Josef Mareš 1927, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    Nádobí se umývalo ve škopíku a nechávalo se jen okapat, aby neutrpěla utěrka

    No.: 244125

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    V lese

    No.: 229888

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:30

    tužka, papír, 1954, 46,5 x 39,5 cm, sign. PD Myslbek 54, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Kočka

    No.: 234375

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:31

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Východ slunce

    No.: 237985

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:32

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Dívka s jablky

    No.: 245802

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:33

    litografie, 31 x 26 cm, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:34

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Peca

    Karlův most

    No.: 244163

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:35

    uhel, papír, 1997, 41 x 69 cm, sign. PD Jiří Peca 97, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    No.: 239691

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:36

    olej, malířská lepenka, 25 x 63 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Marold

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dívka s maskou

    No.: 234426

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:37

    suchá jehla, 1964, 32,7 x 24,4 cm, sign. PD Ivan Strnad 64, 43015, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Sůra

    (1929-2011)

    Mír

    No.: 244165

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:38

    uhel, akvarel, papír, 1952, 32 x 22,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 1952, rám, mírně zažloutlá papsparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of prof. R. Benes, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Šafr

    Alej na Hukvaldech

    No.: 235140

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:39

    pastel, papír, 1964, 48 x 64,5 cm, sign. PD Šafr 64, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    No.: 244169

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:40

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosop…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    No.: 244242

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:41

    měkký kryt, akvatinta, 38 x 27,5 cm, sign. PD Aleš Vaic, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Veselý

    No.: 236795

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:42

    olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Olga Vychodilová

    Rudolf II.

    No.: 244345

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:43

    barevný lept, 18 x 13,6 cm, sign. D Olga Vychodilová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Alois Zörner

    No.: 244035

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:44

    kombinovaná technika, lept, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Rudolf Zörner, rám, 47/60, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Juraj Čorňák

    No.: 244176

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:45

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Josef Dudek

    Portál v oblacích

    No.: 245777

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 07. 2020 18:46

    lept, 1982, 9 x 5 cm, sign. Dudek 82, 16/23, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids