On-line auction

.

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    No.: 250137

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:19

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    No.: 250138

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:20

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    No.: 250139

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:21

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, the disciple of prof. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    No.: 250140

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:22

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    No.: 250141

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:23

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    No.: 250142

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:24

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    No.: 250143

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:25

  • Jiří David

    Pláč

    No.: 250144

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:26

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, , the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří David

    Údiv

    No.: 250145

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:27

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří David

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    No.: 250146

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:28

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, , the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel

    Šachová partie

    No.: 250147

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:29

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Karel Demel

    Námluvy

    No.: 250148

    Auction price: 5.300 CZK (212 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:30

    akvatinta, 1986, 48 x 62,5 cm, sign. PD K. Demel 86, rám, č. 120/130, rám v rozích poškozen, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    No.: 250149

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:31

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    No.: 250150

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:32

  • Karel Demel

    Hudba

    No.: 250151

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:33

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    No.: 250152

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:34

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    No.: 250153

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:35

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 250154

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:36

  • František Dostál

    Praha - Vyšehrad

    No.: 250155

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:37

  • František Dostál

    No.: 250156

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:38

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 250157

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:39

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Psí příběhy

    No.: 250158

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:40

    fotografe, 23 x 17,1 cm, signatura vzadu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    No.: 250159

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:41

    olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD J. Dvořák - Šumavský, rám, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    No.: 250160

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:42

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    No.: 250161

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:43

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    No.: 250162

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:44

    litografie, 1985, 70,5 x 54 cm, sign. PD M. Erazim 85, autorský tisk, lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic …

  • Jakub F

    Cesta do lesa

    No.: 250163

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:45

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD F. Jakub, rám, pravý horní roh mírně poškozen

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    No.: 250164

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:46

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Akt ženy

    No.: 250165

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:47

    glazovaná keramika, 11,5 x 18 cm, značeno na zadní straně F., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    No.: 250166

    Planned termination: 24. 11. 2020 18:48

    litografie, 1931, 26,8 x 37,7 cm, sign. PD Václav Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Associ…