• Petr Faltus

    (1968)

    Na zahrádce porát práce

    Položka č.: 233270

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:32

    litografie, 2008, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 14/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Hopsa hopsa hopsasa

    Položka č.: 233271

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:33

    litografie, 2007, 33 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 27/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 233273

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:34

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

  • Vladimír Gebauer

    V Podhůrce IV

    Položka č.: 233297

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:35

    uhel, pastel, papír, 2012, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 12, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň I.

    Položka č.: 233332

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:36

    vícebarevná akvatinata, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 4/20

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň II.

    Položka č.: 233333

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:37

    vícebarevná akvatinata, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň III.

    Položka č.: 233334

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:38

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň VI.

    Položka č.: 233335

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:39

    vícebarevná akvatinata, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H.5/09, č. 5/20

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 234233

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:40

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 76/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Nožička

    Krvavé jaro

    Položka č.: 234236

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:41

    digitální fotografie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:42

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 235240

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:43

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 235241

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:44

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 235257

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:45

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 235296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:46

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Nožička

    Žabí zpěv

    Položka č.: 235456

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:47

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Alois Nožička

    Poněkud hysterická I

    Položka č.: 235457

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:48

    fotografie, 1987, 29,5 x 21,1 cm, sign. vzadu Nožička, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Alois Nožička

    Nevhodný svazek 1

    Položka č.: 235458

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:49

    fotografie, 1985, 29,6 x 22 cm, sign. vzadu Npžička 1985, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Bez záruky

    Položka č.: 235459

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:50

    fotografie, 1987, 29,6 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Alois Nožička

    Gesto bez významu

    Položka č.: 235460

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:51

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Alois Nožička

    A la Modigliani

    Položka č.: 235461

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:52

    digitální fotografie, 2005, 28 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Alois Nožička

    Vrstvení

    Položka č.: 235462

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:53

    digitální fotografie, 2006, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2006, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Přibližná kočka

    Položka č.: 235463

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:54

  • Alois Nožička

    Na zádi

    Položka č.: 235464

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:55

  • Alois Nožička

    Záložní maska

    Položka č.: 235465

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:56

  • Alois Nožička

    Etuda v G moll

    Položka č.: 235466

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:57

  • Miroslav Pošvic

    Božská komedie

    Položka č.: 237258

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:58

    barevná litografie, 2005, 51 x 63 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 8/16, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Pošvic

    Mrknutí oka

    Položka č.: 237259

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 19:59

    barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ondřej Jelen

    (1961)

    Don Quijote

    Položka č.: 237260

    Vyvolávací cena: 4.450 CZK (178 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:00

    šestibarevná litografie, 2009, 39,5 x 36 cm, sign. PD Jelen 2009, č. 26/83

    Aktuální cena: 4.450 CZK (178 €)

  • Jiří Novotný

    Finále

    Položka č.: 237261

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:01

    litografie, 1984, 1984, 64 x 47 cm, sign. PD Jiří Novotný 1984, č. 32/60, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)