• Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 250137

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:19

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 250138

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:20

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 250139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:21

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    Položka č.: 250140

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:22

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 250141

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:23

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    Položka č.: 250142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:24

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 250143

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:25

  • Jiří David

    Pláč

    Položka č.: 250144

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:26

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 250145

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří David

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    Položka č.: 250146

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:28

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel

    Šachová partie

    Položka č.: 250147

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:29

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Demel

    Námluvy

    Položka č.: 250148

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 250149

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:31

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 250150

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:32

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 250151

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:33

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    Položka č.: 250152

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:34

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 250153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:35

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 250154

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:36

  • František Dostál

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 250155

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:37

  • František Dostál

    Položka č.: 250156

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:38

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 250157

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:39

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 250158

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:40

    fotografe, 23 x 17,1 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 250159

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:41

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 250160

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:42

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 250161

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:43

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    Položka č.: 250162

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:44

  • Jakub F

    Cesta do lesa

    Položka č.: 250163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:45

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD F. Jakub, rám, pravý horní roh mírně poškozen

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    Položka č.: 250164

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:46

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Akt ženy

    Položka č.: 250165

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:47

    glazovaná keramika, 11,5 x 18 cm, značeno na zadní straně F., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 250166

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:48