F. Simichen
Krajina s vrchem
No.: 16Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:15
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Žena s děckem
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Václav Stein
(1888-?)
Žně
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:13
Current price: 5.100 CZK (213 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Zlaté kapky
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
No.: 10Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 9Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:08
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Václav Pavlík
(1901-1966)
Karafiáty
No.: 8Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:07
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Krajina v zimě
No.: 7Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
A. Stašek
Senoseč
No.: 6Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:04
Current price: 200 CZK (9 €)
R. Kohout
Žně u Sedlčan
No.: 4Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:03
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Krajinka
No.: 3Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:02
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Náměstí v Rakovníku
No.: 2Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
No.: 1Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:00
Current price: 5.000 CZK (209 €)
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
No.: 289Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
No.: 287Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
No.: 285Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
No.: 284Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
No.: 283Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:42
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
No.: 177Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 18:56
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Jiří Suchý
Zloděj
No.: 80Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:19
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
No.: 77Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:16
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jiří Slíva
Tabacco Road
No.: 53Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Jiří Slíva
Kafe avantgard
No.: 51Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
No.: 187Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:33
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Jiří Slíva
Intimissimo
No.: 183Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Slíva
Cyklošnek
No.: 182Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists