auction history

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Letohrádek

    No.: 251985

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 19:06

    měkký kryt, 1946, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, z cyklu Královská zahrada na hradě Pražském, vydal Josef Engst v Praze 1946, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Prosinec

    No.: 251980

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 19:01

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU Klápště 97, autorský tisk, , the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Vladimír Jiránek

    (1951-2012)

    Mizíme

    No.: 251973

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:54

    fixa, papír, 18 x 27 cm, pasparta, PD věnování Evě Vladimír Jiránek

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Sáňkování

    No.: 251971

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:52

    tuš, papír, 31 x 19,3 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Eva Janíčková

    Únor

    No.: 251970

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:51

    lept, 1997, 15,6 x 11 cm, sign. DU Eva Janíčková 97, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Adéla Hulíková

    (1884-1953)

    Roubené chalupy

    No.: 251962

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:43

    akvarel, papír, 30 x 44 cm, sign. PD A. Hulíková, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jan Hísek

    Genesis VI.

    No.: 251955

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:36

    mezzotinta, 2010, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2010, č. 87/100

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jan Hísek

    Genesis III.

    No.: 251954

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:35

  • Jan Hísek

    Genesis II.

    No.: 251953

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:34

  • Jan Hísek

    Genesis I.

    No.: 251952

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:33

  • Petr Helbich

    Cestou do Květnice

    No.: 251949

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Dva akty

    No.: 251948

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:29

    tuš, tužka, papír, 12,6 x 31,5 cm, sign. LD Václav Hejna, zažloutlý, přeložený, lehce pokrčený papír, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Cze…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Václav Florian

    Postavy

    No.: 251943

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:27

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    No.: 251944

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:25

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava II.

    No.: 251939

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:20

    litografie, 1963, 12 x 7 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the g…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Milan Erazim

    Průnik No. 1

    No.: 251934

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:15

    lept, akvatinta, 1987, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD M. Erazim 87, 57/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    No.: 251933

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:14

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. -40. léta), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    No.: 251923

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 18:04

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • O. Češpíro

    Ve vesnici

    No.: 251918

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:59

    akvarel, tuš, papír, 21 x 26 cm, sign. LD s věnováním O. Češpíro, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Letní radovánky

    No.: 251914

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:58

    akvarel, tuš, papír, 1977, 24 x 20,5 cm, sign. PD Olga Čechová 77, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Julie

    No.: 251913

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:57

    lept, 2015, 16,5 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2015, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Falstaff

    No.: 251912

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:53

    lept, 2014, 16,3 x 12,3 cm, sign. DU H. Čápová 2014, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Král Lear

    No.: 251911

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:52

    lept, 2014, 16,4 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2014, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    No.: 251908

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:49

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Christopher Brand

    Krajinka s mostem a figurální stafáží

    No.: 251900

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:41

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    No.: 251899

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:40

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Tomáš Bím

    Jaro

    No.: 251896

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 1981, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 81, 46/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    No.: 251898

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:39

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    No.: 251892

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:33

    tuš, papír, 25 x 21 cm, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Klidné moře

    No.: 251887

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2021 17:28

    olej, dřevotříska, 35,5 x 40,5 cm, sign. PD Balling J., rám, na zadní straně signováno a štítek s popisem, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids